تاثیرات گیاه میریفیکا را بشناسید

رپورتاژ

گیاه پیوراریا میریفیکا که در علم پزشکی برای تنظیم هورمورن های زنانه مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه از عصاره آن برای تولید قرص میریفیکا استفاده می شود، یک گیاه بومی در تایلند و بخش هایی از میانمار است. استفاده از این گیاه به صورت سنتی برای تولید داروهای مختلف جهت تنظیم هورمون های زنانه سابقه ای طولانی دارد، اما مکمل آن با هدف رفع بخش کثیری از مشکلات زنان به تازگی کشف شده است.

برهم خوردن تعادل و نظم هورمون های زنانه در دوران مختلفی از زندگی یکی از مهم ترین مسائلی است که زنان در طول تاریخ با آن مواجه بوده اند، اما مشکلات زنان در عصر حاضر و در دوره مدرنیته به عدم تنظیم هورمون های جنسی محدود نمی شود و بسیاری از موارد دیگر را نیز در بر می گیرد. نتایج تحقیقات به دست آمده در آزمایشگاه ها نشان داده است که عصاره گیاه پیوراریا می تواند در رفع بسیاری از مشکلات جنسی زنان کاربرد داشته باشد. فواید قرص میریفیکا را در ادامه به صورت موردی بیان می کنیم.

فرم دهی به باسن و سینه

در عصر امروز کوچک بودن اندام های جنسی برای برخی از زنان و بسیاری از دختران به یک معضل جدی مبدل شده است. راهکارهای بسیار زیادی برای رفع این مسائل و برجسته کردن سینه و باسن وجود دارد، اما اغلب آن ها با دردسرهای بسیاری همراه بوده و طول دوره درمان نیز باعث شده است تا بسیاری از بانوان رغبت چندانی به استفاده از این روش ها نداشته باشند. تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل میریفیکا بر روی ۷۰ درصد از زنانی که آن را با هدف افزایش سایز سینه و باسن خریده بودند نتایج مطلوبی داشته است.

درمان عوارض ناشی از یائسگی

یائسگی یکی از دوران های پر استرس در زندگی زنان است. اغلب زنان اصولا در چهارمین دهه از زندگی خود با مسئله ای به نام یاسئگی مواجه می شوند. یائسگی می تواند همانند دوران قائدگی با مشکلات بسیاری از جمله دردهای بدنی و خستگی مفرط همراه باشد.

استرس و افسردگی رایج ترین مشکلاتی هستند که بسیاری از زنان در این دوره با آن مواجه می شوند، اما عمومی ترین مسئله ممکن در این زمان افزایش ناگهانی دمای بدن است که بخصوص در فصل تابستان زنان را به دردسر می اندازد. تحقیقات نشان داده است که مصرف قرص میریفیکا به علت بهره مندی از ترکیبی به نام میروسترول باعث بهبود این وضعیت می شود.

تقویت میل جنسی در زنان

بسیاری از مشکلات فیزیکی و روانی باعث می شود زنان با مسئله بسیار مهمی به نام عدم میل جنسی یا کاهش آن در زندگی زناشویی مواجه شوند. این مسئله در بسیاری از موارد یک زندگی مشترک را به سردی، متارکه یا جدایی مطلق می کشاند.

اگر با چنین معضلی رو به رو هستید، خرید مکمل میریفیکا را به شما پیشنهاد می دهیم. خرید قرص میریفیکا و مصرف آن با افزایش رطوبت واژن و بهبود خون رسانی به این بخش از بدن همراه بوده و باعث می شود انقباضات دیواره واژن به خوبی صورت گیرد.

درمان پوکی استخوان در زنان سالمند

پوکی استخوان صرفا در زنان و آن هم در سالمندی ظاهر نمی شود. بسیاری از انسان ها ممکن است پوکی استخوان را در اوایل جوانی و حتی در نوجوانی نیز تجربه کنند. در هر صورت این قرص می تواند منجر به تولید بافت مغز استخوان شده و با ذخیره کلسیم در استخوان ها از افزایش روند پوکی استخوان جلوگیری کرده و در بلند مدت سلامت واقعی را به آن ها بازگرداند. محققان می گویند که فیتو استروژن موجود در پیوراریا میریفیکا به مقابله با پوکی استخوان می پردازد و این نتیجه را مدیون فیتو استروژن هستند.

کاهش اشتهای کاذب و کاهش وزن

اشتهای کاذب و بخصوص میل به مصرف شیرینی جات در زنان خانه دار به وفور مشاهده می شود. میل به مصرف غذاهای ناسالم از سی سالگی به بعد در زنان افزایش میابد و این امر ممکن است با بروز مشکلات جدی در اندام و سلامت زنان همراه باشد. با خرید قرص میریفیکا و چند دقیقه ورزش هوازی در طول روز می توانید یک اندام زیبا و سالم داشته باشید که از بافت های عضله ای و پروتئین ساخته شده باشد.

سلامت پوست و مو

محققان به این نتیجه رسیده اند که گیاه میریفیکا علاوه بر تاثیر بر مسائل جنسی در زنان با بهبود وضعیت پوست و مو و جلوگیری از عوارض پیری همراه است. این مقوله برای زنان از ارزش و اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و می توان آن را مهم ترین مسئله ای بیان کرد که در زندگی یک زن مطرح می شود.  فیتو استروژن ها با تقویت پوست و مو و کلاژن سازی همراه بوده و می توانند عوارض پیری را برای شما به تاخیر بیاندازند.

رفع ترک های پوستی

تاکنون انواع روغن ها، پمادها و داروهای موضعی بسیار زیادی برای رفع ترک های پوستی ناشی از افزایش و کاهش ناگهانی وزن و بارداری در زنان امتحان شده است، اما تمامی آن ها با مشکلات و دردسرهای خاصی همراه بوده و انگیزه انسان برای ادامه درمان را از بین می برند. شما می توانید با مصرف قرص میریفیکا برای همیشه با این ترک های پوستی خداحافظی کنید.

بایدها و نبایدهای قرص میریفیکا

 • بایدهای قرص میریفیکا
 1. در زمان مصرف این دارو باید از روغن خراطین به صورت موضعی برای افزایش سایز سینه و باسن استفاده کنید.
 2. دارو را به همراه کلسیم مصرف کنید تا باعث سلامت استخوان ها شود .
 3. اگر برای کلاژن سازی آن را مصرف می کنید بهتر است به همراه آن مقداری تخم کتان استفاده شود.
 4. اگر برای کاهش وزن قرص میریفیکا را خریده اید حتما ورزش های هوازی را هرچند به صورت محدود انجام دهید.
 • نبایدهای قرص میریفیکا
 1. اگر در دوره بارداری قرار دارید و یا به نوزاد خود شیر می دهید از این قرص استفاده نکنید.
 2. اگر مبتلا به سرطان یا تومورهای خوش خیم هستید باز هم مجاز به مصرف این مکمل نخواهید بود.
 3. در صورت ابتلا به بیماری هایی همچون کم خونی، دیابت، آسم، صرع و … صرفا زمانی می توانید از این قرص استفاده کنید که مجوز پزشک را دریافت کرده باشید.
 4. این قرص ممکن است دوره قاعده را بر هم بزند؛ این عارضه به دنبال مصرف طولانی مدت دارو ایجاد می شود.
 5. اگر سن شما کمتر از ۲۰ سال است به فکر استفاده از این قرص نباشید.
 

نظرات بسته شده است.