بهترین سریال های 2021 که حسابی سرگرمتان می‌کنند

1

خب، رسیدیم به سال 2021 و باز به رسم سابق در حالی که کلی فیلم و سریال دیده نشده داریم و دیدن همان‌ها چند عمر کامل می‌خواهد، باز دنبال فیلم و سریال‌های جدید هستیم!

گریزی از این عادت نیست! سریال‌هایی که اینجا تحت عنوان سریال‌های تازه 2021 معرفی شده‌اند با سلیقه شخصی خود من انتخاب شده‌اند.

توجه بفرمایید که هدف در این پست معرفی بهترین سریال‌ها به صورت کلی نبوده و تنها تازه‌های سریالی در برش کوتاهی از آغاز سال 2021 مد نظرم بوده و من سلیقه شخصی خودم را هم در انتخاب دخالت داده‌ام.

بعضی از این سریال‌ها کاملا تازه هستند و پخش آنها تازه شروع شده. اما بعضی‌هایشان هم تازه تمام شده‌اند یا اینکه مدتی از پخششان در سال 2020 می‌گذرد، اما تازه لینک دانلود و یا زیرنویشان آمده و تازه در حال محبوب شدن در بین بینندگان ایرانی هستند.

1- سریال A Perfect Planet

سریال A Perfect Planet

یک سریال مستند پنج قسمتی واقعا دیدنی از بی بی سی. مجری ارائه دهنده این مستند دیوید اتنبورو است که با آن سابقه و آن صدای گیرا می‌خواهد بار دیگر ما را سفر دور دنیا ببرد.

فیلمبرداری این مستند 4 سال طول کشیده و برای ساخت آن عوامل سازنده به 31 کشور دنیا سفر کرده‌اند. آنها با خطراتی مثل دمای بسیار بالا و مشکلات روتین مناطق دورافتاده دست و پنجه نرم کردند. تدوین سریال هم همزمان شد با همه‌گیری بیماری کرونا و کار را دشوار کرد.

هر قسمت از این سریال موضوعی دارد: آتشفشان‌ها، خورشید، آب و هوا، اقیانوس‌ها و قسمت آخر هم تمرکز دارد بر اثر انسان بر آب و هوا.

هر قسمت از این سریال 60 دقیقه دارد. نمره IMDB آن فعلا 9.3 است و شاید هم وقتی که همه کاربران آن را دیدند بالاتر هم برود و تبدیل بشود به یکی از بهترین مستندهای تاریخ.

پس در انتخاب این مستند درنگ نکنید! اما شاید هم بهتر باشد منتظر باشید و نسخه باکیفیت 1080P به بالایش را دانلود کنید. ترجیح من 4K است. اگر سرعت اینترنت بگذارد!

2- سریال Pretend It’s a City

باز یک مستند دیگر. این بار  فرن لبوویتز و مارتین اسکورسیزی در جای جای شهر نیویورک پرسه می‌زنند تا حاصلش بشود یک مستند خاص برای دوست‌داران این شهر.

نمره IMDB این سریال 8.1 است.

3- سریال The Serpent

یک سریال جنابی خوش‌ساخت از بی بی سی یک و نت‌فلیکس. داستان در مورد دستگیری یک قانل زنجیره‌ای به نام چارلز سوبراج  در دهه 1970 است.

چارلز سوبراج یکی از معروف ترین قاتل های سریالی آسیاست که به دلیل به قتل رساندن توریست ها شهرتی جهانی پیدا کرد. او بین سال 1976 تا 1977 میلادی، به عنوان راهنما به استخدام توریستها در می‌آمد و آنها را به قتل می رساند و در این مدت دست به 12 جنایت زد و در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.

این سریال را بی بی ساخته و سریال کاملا قابل اعتنایی است و شاید بیشتر از نمره 6.9 در IMDB‌ لیاقتش باشد!

4- سریال Lupin

یک سریال ماجراجویانه و فانتزی و کمدی که پخش آن تازه از نت‌لفیکس شروع شده و 10 قسمتی است.

در این سریال عمر سای، نقش آسان دیوپ را بازی می‌کند، شخصی که با الهام از آرسن لوپن افسانه‌ای، هدفش را دنبال می‌کند.

او پسر یک مهاجر سنگالی است. پدرش برای رسیدن به یک زندگی بهتر به فرانسه آمده بود. اما پدرش در فرانسه متهم به دزدی می‌شود و از شرم خودش را می‌کشد و به این ترتیب او یتیم می‌شود …

نمره IMDB این سریال 7.3 است.

5- سریال Barbarians

سریال Barbarians یا بربرها، یک سریال تاریخی آلمانی است. سریال به صورت تخیلی حوادث اشغال ژرمانیای باستان (کل قسمت شمالی مرکزی اروپای امروزی) توسط امپراتوری روم را به صتویر کشیده است. تجاوزی که منجر به شورش قبیله‌های آن منطقه به رهبری آرمینیوس می‌شود.

آرمینیوسیک شخصیت تاریخی واقعی است. او بین قبیله‌هیا ژرمن اتحاد و پیوند ایجاد کرد و در این سریال داستان نبرد جنگل توتبورگ را با هم می‌بینیم.

داستان رهبران محلی که در مقابل متجازوان مشهور تاریخ، قیام کردند، اما بعد از مدتی شجاعت و گوشمالی دادن دشمن، از صحنه محو شده‌اند، هنوز بکر است. از آنجا که شواهد تاریخی بعد از سرکوب قیام‌های آنها محو شده و تاریخ ممزوج با بدگویی‌هایی دشمنان آنها می‌شود، داستان سرراستی از زندگی آنها وجود ندارد.

از این نظر تاریخ ایران بسی غنی است و این برعهده نویسندگان و درام‌سازانی در آینده است که این صفحات تاریخ را با ترکیب واقعیات و تکنیک‌های داستانی، برای ما روشن کنند.


این نوشته را هم بخوانید:

انیمه‌های خوبی که شما را به یاد سریال‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان می‌اندازند: از گیم آو ترونز تا…

افرادی که سریال‌های خارجی را با دقت دنبال می‌کنند بسیار زیادند، اما در مقابل ما «انیمه‌بین» حرفه‌ای کمی در پیرامون خودمان سراغ داریم و به تناسب این امر، خیلی کم پیش می‌آید که کسی پیدا شود و تکه‌ای از یک انیمه را به ما نشان بدهد و آن را به…

6- سریال 30 Coins

یک سریال اسپانیایی در ژانر وحشت و اسرارآمیز که توسط HBO بخش اروپا ساخته شده است. در این سریال شخصیت اصلی، پدر وارگارا است که جن‌گیری است که به کلیسای کوچکی در روستای دورافتاده پدرازا تبعید شده و امید دارد که دشمنان، فراموشش کرده باشند.

نمره IMDB این سریال 7.2 است.

7- سریال هندی Panchayat

این هم برای کسانی که سریال‌های نزدیک‌تر به فرهنگ شرقی می‌خواهند!

این سریال کمدی- درام هندی از آمازون پخش می‌شود و داستان یک فارغ التحصیل مهندسی به نام پانچایات است که بعد مدتی تلاش برای یافتن کار،  در یک دهکده دور افتاده در اوتار پرادش هند، مشاور دهداری می‌شود.

8- سریال Bridgerton

اگر آثار جین آستین را با یک کتاب جنایی ترکیب کنید، می‌رسید به سریال بریجرتون. این سریال اقتباسی است از اثر جولیا کویین که کتاب‌هایش به فارسی هم ترجمه شده‌اند. داستان سریال در ابتدای قرن نوزدهم روایت می‌شود و داستان پسرها و دخترهای پرشمار خانواده بریجرتون را برایمان تعریف می‌کند.

اگر محیط آثار جین آستینی را با کمی ادویه شور و تند دوست داریدف شاید بریجرتون برایتان بد نباشد.

9- سریال The Flight Attendant

یک سریال سرگرم کننده از HBO. در این سریال شما کالی کوکو (همان پنی سریال بیگ بنگ تئوری) را می‌بینید که یک میهماندار خطوط هوایی کمی سر به هواست که بعد یک شب بدمستی با جسدی در اتاق خود روبرو می‌شود و خودش هم درمی‌ماند که آیا قاتل است یا نه.

10- سریال Someone Has to Die

این یک سریال مکزیکی – اسپانیایی است و نمره‌اش در IMDB فقط 6.3 است. اما برای شب‌هایی که دنبال سریالی با ضرب‌آهنگ پایین هستید، سریال بدی نیست.

دستان از آنجا شروع می‌شود که در اسپانیای دچار جنگ داخلی، پسر یک خانواده متمایل به فاشیست‌ها همراه با دوست خود نزد خانواده‌اش برمی‌گردد. پدر خانواده می‌خواهد جوان را سر و سامان بدهد، اما حوادث دیگری در راه است!

11- سریال Your Honor

در لحظه نگارش این پست، این سریال به قسمت ششم رسیده است. هنرپیشه اصلی این سریال برایان کرانستون است. او در این سریال نقش یک قاضی را بازی می‌کند که با تنها پسرش زندگی می‌کند. همسر او سال پیش به قتل رسیده و پرونده قتل او به جایی نرسیده است.

در سالگرد فوت همسر، حادثه‌ای برای فرزندش رخ می‌دهد که باعث می‌شود او در دوراهی قاون‌گرایی و تلاش برای نجات زندگی پسرش برآید و همین تلاش او به صورت دومینویی، زنجیره‌ای از حوادث را برمی‌انگیزد که می‌توانند کل شهر را تحت تاثیر قرار بدهند.

سریال خیلی بهتر از چیزی که فکر می‌کردم، شده و دیدنش را واقعا توصیه می‌کنم! نمره این سریال در IMDB هم نشاندهنده محبوب شدنش دارد: 8.3.


این تازه ابتدای سال 2021 است. باید ببینیم که تا انتهای سال، چه سریال‌های دیگر جلب نظر می‌کنند.


این نوشته‌ها را هم دوست خواهید داشت:

زنان هنرپیشه نامدار سینمای فرانسه

بریژیت باردو، کاترین دونوو، ژان مورو: به سختی بتوان کشور دیگری را یافت که به اندازه فرانسه سینمایش این تعداد هنرپیشه زن عالی داشته باشد. در اینجا نگاهی انداخته‌ایم به شماری از این ستاره‌های فراموش‌ناشدنی.کاترین دونوو: بانوی باشکوه او…

بهترین فیلم های 2020 که حتما باید با دقت ببینید

پنج ماهی از سال 2020 گذشته و فرصت خوبی است که بهترین فیلم های 2020 را که تا به حال پخش شده‌اند با هم مرور کنیم.در تهیه فهرست برترین فیلم های 2020 ما برخلاف گذشته از صرفا روی نمره imdb توجه نکرده‌ایم و از نظر منقدان سایت‌های معتبر…

مروری بر بهترین فیلم‌های جدید سال 2019

فیلم رنج و افتخار PAIN AND GLORY پدرو آلمودوارفیلم‌ساز صاحب‌سبک اسپانیایی به سراغ قصه کارگردانی رفته است که در گذشته خود گیرکرده و به همین دلیل دچار انزوا شده و نمی‌تواند فیلم جدیدی بسازد. آلمودوار سعی کرده است با استفاده از…

این 12 فیلم خوب بر اساس داستان‌های واقعی ساخته شده‌اند – یک فهرست خوب

1- فیلم فرار از آلکاتراز - Escape From Alcatraz سال تولید : ۱۹۷۹ کارگردان : سیگل فیلمنامه‌نویس : ریچارد تاگل، برمبنای کتابی نوشته ج. کامبل بروس هنرپیشگان : کلینت ایست‌وود، پاتریک مک‌گوهان، رابرتس بلاسم، جک تیبو، فرد وارد، پل بنجامین،…

معرفی 43 سریال تلویزیونی محبوب و تازه سال 2017 بر اساس آرای IMDB

توجه: در فهرست تلاش کرده‌ام، بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های تازه که پخش آنها در سال 2017 شروع شده است را گردآوری کنم. بنابراین در این فهرست سریال‌های قدیمی که پخش آنها متوقف شده؛ یا سریال‌هایی که از سال 2016 و پیش از آن پخش می‌شده‌اند و…
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / کلینیک زیبایی دکتر محمد خادمی /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /خرید دستگاه تصفیه آب /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /سپتیک تانک /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران / آموزش تزریق ژل و بوتاکس / دوره های زیبایی برای مامایی / آموزش مزوتراپی، PRP و PRF /کاشت مو /قیمت روکش دندان /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / درمان طب / تجهیزات پزشکی / دانلود آهنگ /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو / ثبت برند /حمل بار دریایی از چین /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /خرید از آمازون /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /
1 نظر
  1. فراز گرگین می گوید

    دکتر به این لیست سریال into the night رو اضافه کن. فصل اولش بینظیر بود. محیط لاست رو برام تداعی میکرد یجورایی. امسال فصل دومش قراره بیاد. نتفلیکس ساخته و بلژیکیه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.