با اپلیکیشن FilmNoir به سادگی پیدا کنید که فیلم یا سریال مورد علاقه‌تان از کدام سرویس استریمینگ قابل مشاهده است

0

بله! قبول دارم که اپلیکیشنی که می‌خواهم به شما معرفی کنم به درد کاربران ایرانی نمی‌خورد. چون ما هنوز هم از شیوه دانلود فیلم و سریال استفاده می‌کنیم و وضعیت سرویس‌های پخش جاری داخلی را هم می‌دانید که چگونه است.

اما به هر حال نزدیک به یک سوم خوانندگان «یک پزشک» در خارج کشور هستند و به علاوه آگاهی از برخی روندهای ناآشنا برای ما در داخل ایران هم بد نیست.

در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن FilmNoir که کار اصلی‌اش آگاه کردن کاربران از فیلم‌ها و سریال‌های جدید است، کاربر می‌تواند پیدا کند که فیلم یا سریال مورد علاقه‌اش را از کدام سرویس استریمنیگ می‌تواند تماشا کند. یعنی می‌تواند متوجه شود که محتوای مورد نظرش را می‌تواند رایگان با اشتراک یک سرویس استریمنیگ می‌تواند تماشا کتد.

اپلیکیشن FilmNoir برای این کار از API سرویس Just Watch استفاده می‌کند.

برای استفاده از این ویژگی لزومی ندارد که مشترک پولی سرویس پلاس FilmNoir باشید.

سایر امکاتان خوب این اپ شامل پیشنهاد فیلم و سریال‌های مشابه موارد مورد علاقه شما، پیشنهاد محبوب‌ترین عناوین، پیشنهاد لیست‌های محتوایی و نمایش آخرین اخبار و تریلرهاست.

در نسخه پلاس، وقتی یک سریال را دنبال کنید، پخش شدن سیزن یا قسمت جدید به شما اطلاع داده می‌شود و می‌توانید از بخش مدیریت فهرست تماشا استفاده کنید و فهرست‌های شخصی استفاده کنید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.