آیا از کدهای مخفی نت‌فلیکس برای پیدا کردن فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌تان استفاده می‌کنید؟

0

فقط معدودی از کاربران ایرانی از نت‌فلیکس استفاده می‌کنند و هنوز هم فیلم‌بین‌ها و سریال‌ بین‌های حرفه‌ای دانلود را ترجیح می‌دهند.

اما خب عده‌ای هم هستند که در خارج کشور، مدت‌هاست عادت مالوف و باستانی دانلود را کنار گذاشته‌اند و از نت‌فلیکس استفاده می‌کنند. معدودی هم در داخل ایران البته کاربر نت‌فلیکس هستند.

نت‌فلیکس یکی از معتبرترین vodهای فرنگی است و در داخل آن اقیانوسی فیلم و سریال در ژانرهای مختلف، از تازه تا بسیار قدیمی پیدا می‌شود.

اما یک مشکل این است که ابزار سریع و سرراستی برای غوطه خوردن راحت در محتوای این اقیانوس وجود ندارد.

بله! نت‌فلیکس با الگوریتم‌هایش به شما فیلم‌ها و شوها و سریال‌هایی که منطبق بر علایق قبلی‌تان است، نشان می‌دهد. اما سلیقه و علاقه مخفی ما گاهی با هیچ الگوریتمی معرفی نمی‌شوند.

گرچه نت‌فلیکس برنامه‌هایش در دسته‌ها و زیردسته‌های بسیار متعدد و مفصلی تقسیم می‌کند، اما ما به صورت عادی در سایت یا اپلیکیشن نت‌فلیکس نمی‌توانیم این تقسیم‌بندی‌ها را «به صورت کامل و مفصل» دید و آنها به اصطلاح مخفی هستند.

این تقسیم‌بندی‌های ریز و مفصل موسوم به کدهای مخفی نتفلیکس هستند.

اما چطور می‌شود این تقسیم‌بندی‌ها را دید و از طریق آن به فیلم‌ها و سریال‌های نادیده منطبق بر سلیقه خود رسید؟

یک راه جالب و سرراست این است که در مرورگر کروم، افزونه جالبی به نام Better Browse for Netflix را نصب کنید.

بعد از نصب شما اگر وارد سایت نت‌فلیکس شوید در قسمت بالا می‌بینید که قسمت تقسیم‌بندی با عنوان Browse All اضافه شده است.

راه دیگر این است که از سایت netflix-codes.com استفاده کنید.

در این سایت شما تقسیم‌بندی‌های نت‌فلیکس را می‌بینید. ژانر و زیرژانر مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و رویش کلیک کنید. اگر در دستگاه شما اپلیکیشن نت‌فلیکس از قبل نصب باشد، می‌بینید که اپلیکیشن باز می‌شود و فیلم و شوهایی که در همان ژانر تقسیم‌بندی شده‌اند، به شما نشان داده می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.