این ماسک دارای هدفون بی‌سیم و میکروفون است تا راحت‌تر بشنوید و صحبت کنید

ماسک Binatone MaskFone با قیمت ۵۰ دلار قابل شست‌وشو است

0

شرکت Binatone یک ماسک کاملا خلاقانه و متفوات در نمایشگاه CES امسال رونمایی کرد.

با پاندمی ویروس کرونا، ماسک‌ها برای مردم اهمیت پیدا کردند. آن‌ها دوست دارند ماسکی با ضریب امنیتی بالا به صورت بزنند ولی از نظر ظاهری هم چهره آن‌ها محو نشود و قابلیت‌های دیگری هم داشته باشد.

تا کنون شاهد معرفی انواع ماسک‌های عجیب و غریب با ویژگی‌های مختلف بودیم ولی نمایشگاه CES امسال که محل معرفی وسایل دیجیتالی است؛ می‌تواند به نمایشگاهی برای جدیدترین فناوری‌های ماسک‌ها هم تبدیل شود.

برای مثال، ماسک Binatone MaskFone با قیمت ۵۰ دلار قابل شست‌وشو است و از ماسک‌های یک بار مصرف N95 یا PM2.5 بهره می‌برد ولی این ویژگی‌ها دلیل جالب توجه آن نیست. درون این ماسک یک هدست بلوتوثی کار گذاشته شده است تا بدون اینکه مجبور باشید صدای خفه خود را تحمل کنید؛ با مردم حرف بزنید.

دیگر صدای شما خفه نیست

این ماسک از فیلترهای یک بار مصرف استفاده می‌کند و چون از استاندارد IPX5 برخوردار است؛ شما می‌توانید هدفون‌های بی‌سیم آن را جدا کرده و کاملا بشورید. به طور مشخص، این ماسک دارای یک میکروفون در قطعه صورت و دو هدفون بی‌سیم است که به گوشواره‌ها آویزان شدند. کابل‌های ایرفون‌ها با گوشواره‌های ماسک ادغام شدند تا هیچ چیز اضافه‌ای روی گوش شما قرار نگیرد.

این ماسک در اندازه‌های بزرگ و کوچک عرضه می‌شود و ایرفون‌های آن هم در سه اندازه هستند تا برای انواع گوش‌ها مناسب باشند. شرکت Binatone می‌گوید باتری این ماسک تا ۱۲ ساعت عمر می‌کند.

این ماسک به تنهایی ۵۰ دلار فروخته می‌شود ولی اگر ۵ فیلتر N95 یا ۳۰ فیلتر PM2.5 بخواهید؛ باید ۲۰ دلار اضافه‌تر بپردازید.

شاید ارائه هدفون‌ها همراه با ماسک چندان جالب نباشد و مشکلی از مردم هنگام ماسک زدن حل نکند ولی میکروفون درون ماسک باعث می‌شود صدا شما در زمان صحبت، واضح، بلند و رسا باشد و دیگر نگران درست شنیدن صدای خود توسط دیگران نباشید.

منبع cnet
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.