نسخه سفارشی از بی‌ام‌و S1000RR: موتورسیکلت رؤیایی که کاش واقعی می‌شد!

موتورسیکلت فانتوم برای جنگ‌های فیلم‌های علمی تخیلی ساخته شده است

0

طراحی‌های Mehmet Doruk Erdem همگی فرازمینی و بسیار عجیب هستند؛ انگار از دنیای دیگری آمده‌اند و خدایان موتورسیکلت در جهان هستند.

این طراح همیشه دوست دارد از فرم‌ها و سطوحی استفاده کند که هرگز در وسایل نقلیه دیگر ندیدیم. موتورسیکلت‌های ساده را گرفته و تبدیل به هیولاهای مدرن و ترسناکی می‌کند که واقعا زیبا و شگفت‌انگیز هستند.

سفارشی‌سازی موتورسیکلت بی‌ام‌او اخیر او شخصیت متمایزی دارد و از اسکلت‌بندی جلویی بسیار سنگینی سود می‌برد. اگر کمی خیال‌پرداز باشیم؛ انگار یک گربه جمپاته زده روی زمین برای حمله به یک طعمه ضعیف است. وقتی سوار این موتورسیکلت می‌شوید؛ حس قدرتمند و هجومی خواهید داشت و شبیه به کارکتر cyberpunk executioner می‌شوید.

نام این موتورسیکلت «Phantom» و یک نسخه سفارشی از موتورسیکلت بی‌ام‌و S1000RR است. بدنه و فرم کلی این موتور خمیده است و سعی شده به زمین کشیده شود. در بخش جلویی، فاصله بدنه پایینی موتور با زمین بسیار کم است و نشان‌دهنده غیرواقعی بودن این وسیله نقلیه است.

این موتورسیکلت در کمال تعجب از آینه عقب، صندلی، داشبورد استفاده نمی‌کند و انگار برای استفاده در جنگ‌های آهنین ساخته شده است؛ نه برای خیابان‌گردی و سواری عادی!

موتور فانتوم یک طراحی کاملا جسورانه و بی‌رحمانه دارد ولی ای کاش می‌شد واقعا چنین موتوری را سوار شد.

منبع yankodesign
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.