این دو خانم جوان برای اینکه بتوانند زودتر واکسن کرونا بزنند، خود را به شکل دو پیرزن درآوردند!

0

ظاهرا وقتی پای جان به میان می‌آید، حتی شهروندانی که در مواقع عادی، آداب و نزاکت را رعایت می‌کنند، تشریفات را رها می‌کنند و هر کسی به فکر خود می‌افتد.

یکی از جلوه‌های این امر، در زمان واکسیناسیون کرونا در حال رخ دادن است، به خصوص در کشورهایی که باگ‌هایی در سیستم تزریق واکسن دارند.

در خبرها شنیده‌ایم که متاسفانه برخی از ایرانیان مقیم آمریکا هم جزو این دسته هستند و با جور کردن مدارکی، وانمود می‌کنند که جزو کادر درمان هستند تا زودتر بتوانند واکسن بزنند.

اما به تازگی دو زن جوان فلوریدایی برای اینکه بتوانند دوز دوم واکسن کرونا را زودتر بگیرند، خود را را به شکل دو پیرزن درآوردند!

این دو زن ۳۴ و ۴۴ ساله بودند و جوری لباس پوشیده بودند که ۶۵ سال به نظر برسند. دکتر رائول پینو در کنفرانسی که در مورد مسائل کرونا در اورنج کانتی برگزار شده بود، به ین مسئله اشاره کرد. آنها چکمه و دستکش‌ و عینکی انتخاب کرده بودند که آنها را مسن نشان بدهد. اما پلیس مستقر مشکوک شد و متوجه قیافه مضحک این دو زن شد!

وقتی اوراق آنها دقیق بررسی شد، مشخص شد که گرچه هویت‌شان واقعی است، اما سنشان تطابق ندارد.

برگه‌هایی که دریافت دوز اول واکسن را در آنها نشان می‌داد، معتبر بودند و مشخص نیست که این دو چطور بار اول هم واکسن گرفته‌اند، احتمالا در آن نوبت، کسی متوجه تغییر جامه آنها نشده بود.

لحظه‌ای که مچ این دو توسط پلیس گرفته می‌شود، در دوربین پلیس ثبت شده و به تازگی به صورت عمومی منتشر شده است.

افسر پلیس در این ویدئو به آنها می‌گوید که:

می‌دانید که چه کرده‌اید؟ شما واکسن را از کسی که واقعا به آن نیاز داشته، دزدیده‌اید و حالا برای بار دوم هم می‌خواستید این کار را بکنید. تازه باید اتلاف وقتی که اینجا باعثش شده‌اید را هم در نظر بگیرید. اگر دوباره برگردید، دستگیر می‌شوید. خوش شانس هستید که الان دستگیرتان نمی‌کنم!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.