پرداخت قسطی هزینه انواع عمل زیبائی

0

رپورتاژ

با وجود امکان پرداخت قسطی هزینه انواع عمل زیبائی ، دیگر نیازی نیست که نگران پرداخت هزینه آن باشید. شاید شما دوست عزیز از آن دسته افرادی هستید که انجام عمل زیبایی بینی، فک یا کاشت مو و یا خدمات دندان پزشکی از نیازهای ضروری تان باشد، اما به دلیل هزینه های زیاد آن از انجام عمل زیبایی صرف نظر کرده باشید. ما به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که بتوانید با پرداخت قسطی هزینه انواع عمل زیبائی، مشکل خود را به راحتی حل کنید. حتما می پرسید چگونه؟ لطفا با ما همراه شوید.

امکان پرداخت هزینه عمل بینی اقساطی ، کاشت مو قسطی ، دندان پزشکی اقساطی  و … به آسانی توسط مجموعه قسطا برای شما عزیزان فراهم شده است. بدون آنکه با مشکلاتی از قبیل ارائه ضامن معتبر و مواردی از این قبیل مواجه شوید.

انواع عمل زیبائی

افراد به دلایل مختلف عمل زیبائی انجام می دهند. عده ای دوست دارند جوان تر و زیباتر به نظر بیایند و عده ای دیگر به دلیل اینکه مشکلاتی در بینی یا فک و دیگر اعضای خود دارند، پزشک متخصص انجام عمل زیبائی را برای آن ها ضروری می داند. در این بخش از مقاله شما را با انواع عمل زیبائی آشنا خواهیم کرد و در ادامه خواهیم گفت که چگونه می توانید هزینه انواع عمل زیبائی را به صورت قسطی پرداخت کنید.

عمل جراحی بینی

یکی از رایج ترین انواع عمل زیبائی ، عمل جراحی بینی است که به دلیل بزرگی یا بد فرمی بینی یا به دلیل مشکلات تنفسی، انحراف بینی و … انجام می شود.

عمل جراحی گوش

به عمل جراحی زیبائی گوش اتوپلاستی گفته می شود. این نوع عمل جراحی که یکی دیگر از انواع عمل زیبائی می باشد، به منظور تغییر فرم و اندازه لاله  گوش و یا اصلاح میزان برجستگی گوش انجام می شود.

عمل جراحی چشم

عمل جراحی چشم شامل ۴ نوع عمل می باشد و یکی از انواع عمل جراحی زیبائی چشم ، عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی است.

عمل جراحی زاویه دهی فک

این روزها زاویه سازی صورت و زاویه دهی فک بسیار باب شده است و این نوع عمل جراحی یکی از انواع عمل جراحی زیبائی پرطرفدار محسوب می شود.

عمل جراحی گونه گذاری

یکی از ارکان تاثیرگذار در تناسب اجزای صورت، گونه می باشد. گونه گذاری به روش های مختلفی انجام می شود، از قبیل : تزریق ژل و چربی، پروتز گذاری و … .

عمل جراحی زیبائی بدن

یکی دیگر از انواع عمل زیبائی ، جراحی های زیبائی است که به منظور لاغری موضعی یا لیفت اندام های مختلف انجام می شود. به طور مثال عمل جراحی آبدمینوپلاستی، لیپوساکشن و … برای لاغری شکم انجام می شود.

عمل جراحی لیفت گردن

در عمل زیبائی لیفت گردن ، پزشک متخصص از طریق عمل جراحی برای برداشتن چربی های اضافه و تنظیم عضلات گردن اقدام می نماید. عمل جراحی لیفت گردن یکی دیگر از انواع عمل زیبائی می باشد که بسیار هم پرطرفدار است.

هزینه انواع عمل زیبائی

این سوال بسیاری از عزیزان است که هزینه انواع عمل زیبائی چقدر است؟ در حقیقت نمی توان به این سوال پاسخ قطعی داد، چرا که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه انواع عمل زیبائی عبارتند از :

  • نوع عمل جراحی
  • پزشک جراح و تیم پزشکی
  • وضعیت بیمار
  • بیمارستان یا کلینک زیبائی که به آن مراجعه می کنید.

این عوامل از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه انواع عمل زیبائی می باشد.

پرداخت قسطی هزینه انواع عمل زیبائی توسط قسطا

ممکن است با در نظر گرفتن فاکتورهایی که در بخش قبلی گفته شد، به این نتیجه برسید که هزینه انجام جراحی زیبائی قدری زیاد است و شاید از پس پرداخت هزینه آن بر نیائید؛ اما دوستان ما به شما می گوئیم اگر امکان پرداخت نقدی این هزینه برای شما وجود ندارد اصلا نگران نباشید.

شما می توانید با استفاده از شرایطی که قسطا برای شما فراهم کرده است، هزینه انواع عمل زیبائی را نقدا پرداخت نمائید و بعدا آن هزینه را به صورت قسطی به قسطا بپردازید.

چگونگی پرداخت هزینه انواع عمل زیبائی توسط قسطا

برای این منظور ابتدا لازم است که وارد وب سایت قسطا بشوید و یک اکانت یا حساب کاربری ایجاد کنید.

وب سایت قسطا مجهز به یک سیستم محاسبه گر می باشد که شما می توانید با توجه به مبلغی که نیاز دارید و شرایط خود، میزان پیش پرداخت و تعداد اقساطی که باید پرداخت کنید را محاسبه کنید.

پس از آن باید فرایند دریافت قسطا کارت را سپری کنید. شما پس از دریافت قسطا کارت می توانید خرید خود را با استفاد از این کارت اعتباری انجام دهید، سپس آن مبلغ را به صورت اقساطی به قسطا بپردازید.

برای دریافت قسطا کارت مراحل زیر را با ما انجام دهید :

  • مرحل اول : برای دریافت قسطا کارت درخواست دهید به این ترتیب که ابتدا سفارش خود را با مشخص نمودن مبلغ مورد نیازتان، مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط ثبت نمائید.
  • مرحله دوم : مدارک لازم که عبارتند از یک برگ چک صیادی، گزارش حساب و کارت ملی را بارگزاری کنید.
  • مرحله سوم : مدارک شما ظرف مدت یک روز کاری اعتبارسنجی می شود.
  • مرحله چهارم : به ازای تعداد اقساط، چک صادر می کنید و آن ها را حضورا یا از طریق پست به قسطا تحویل می دهید. پس از آن قسطا کارت برای شما ارسال می شود.
  • مرحله پنجم : در این مرحله پیش پرداخت معین شده را برای قسطا ارسال می کنید، پس از آن قسطا کارت به مبلغ مورد تقاضای شما شارژ می شود و می توانید پرداخت هزینه انواع عمل زیبائی را با استفاده از آن انجام دهید.

سخن پایانی

انجام انواع عمل زیبائی مستلزم پرداخت هزینه های زیادی است که ممکن است امکان پرداخت نقدی آن هزینه برای هر کسی امکان پذیر نباشد و به این دلیل حتی اگر نیاز به انجام آن عمل جراحی داشته باشید، از انجام آن امتناع ورزید. اما شما می توانید از طریق وب سایت قسطا و دریافت قسطا کارت هزینه انواع عمل زیبائی را نقدا پرداخت نموده و بعدا آن هزینه را به صورت اقساطی با احتساب کارمزدی ناچیز به قسطا بازپرداخت نمائید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.