این خانواده به سیم آخر زدند، هر چه را که داشتند فروختند و یک کامیون و کاروان اقامت خریدند و سفر پرماجرای چند ساله‌ای را شروع کردند

1

هیچ برایتان پیش آمده که از فشار کارهای تکراری روزانه سرسام گرفته باشید و جانتان به لب رسیده باشد و بخواهید بی‌خیال همه چیز بشوید و بروید دنیا را بگردید؟ یک طورهایی درجه خفیف‌تر چیزی که در روانپزشکی به آن «گریز تجزیه‌ای» Dissociative Fugue می‌گویند؟!

این فکری است که بارها به ذهن بسیاری از ما خطور کرده، منتها در مقام عمل اجبارهایی وجود دارد که مانع این کار می‌شوند و ما دست آخر به پله اول برمی‌گردیم و سرخوردگی و رنج زندگی روتین را تحمل می‌کنیم.

اما یک خانواده اتریشی سرانجام بر ترس خود غلبه کردند! هر چه را که داشتند و فروختند و یک کامیون نظامی خریدند و کاروانی برای اقامت در پشت آن گذاشتند و به همراه پسر خردسال خود شروع کردند به سیاحت دنیا. آن هم چه سیاحت و گردشی، الان دیگر ۴ سال از زمان سفر آنها گذشته و سفر آنها هنوز تمام نشده. آنها از کشورهای متعددی بازدید کرده‌اند و عکس‌های بسیار زییایی هم گرفته‌اند.

آنها برای خودشان سایتی دارند و به‌روزش می‌کنند. سایت دکمه دونیشن دارد و شاید آنها عواید مستقیم و غیرمستقیمی هم به خاطر این شرح این همه ماجراجویی و بلاگر سفر بودن خود داشته باشند.

عکس‌هایی از سفر آنها را با هم ببینیم. خودمان را جای آنها بگذاریم. هم لذت ببریم و هم غبطه بخوریم که چرا ما نمی‌توانیم …

 
1 نظر
  1. کاوه می گوید

    چه جالب
    ایران هم اومدن و یکی از عکسها از دره ستارگان جزیره قشم است
    در سایتشون هم مسیر ایران مشخص هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.