معروف‌ترین خیابان‌های تهران را بشناسید

0

رپورتاژ

تهران چندین خیابان دارد که هرکدام به چیزی مشهورند. برای همین برایتان از معروف‌ترین خیابان‌های تهران گفته‌ایم و اگر در سفر تهران وقتش را داشتید، سر زدن به این خیابان‌ها خالی از لطف نیست. در پایان هم برایتان از روش راحت خرید بلیط سیستمی هواپیما گفته‌ایم.

خیابان ولیعصر تهران

شاید معروف‌ترین خیابان در تهران، همین ولیعصر باشد. خیابانی که شمال و جنوب تهران را از میدان تجریش تا میدان راه آهن متصل می‌کند. و علاوه بر اینکه خودش جاذبه‌ای دیدنی است، بسیاری از مکان‌های جذاب پایتخت را در خودش قرار داده. جالب است بدانید در گذشته نام این خیابان پهلوی بوده، بعد از انقلاب برای چند سال مصدق و بعد از آن به ولیعصر تغییر نام داد. خیابان ولیعصر بهترین مکان برای پیاده‌روی در تهران است و فرقی نمی‌کند در چه فصلی بخواهید در اینجا قدم بزنید. تئاتر شهر، بازار تجریش، موزه سینما و باغ فردوس تنها برخی از جاذبه‌های خیابان ولیعصر هستند.

خیابان سی تیر تهران

اگر در تهران سراغ غذاهای خیابانی را بگیرید، اکثریت خیابان سی تیر را به شما معرفی می‌کنند. خیابانی که در قلب مرکز شهر قرار گرفته و به مکان‌های تاریخی تهران هم بسیار نزدیک است. موزه ملی ایران، کلیسای آنجلی پطروس و موزه آبگینه برخی از مهم‌ترین جاذبه‌های خیابان سی تیر تهران محسوب می‌شوند.

بلوار کشاورز تهران

با اینکه بلوار کشاورز بلوار است و خیلی خیابان حساب نشود، اما نمی‌شود در این لیست ازش نام نبرد. بلوار کشاورز در مرکز شهر قرار دارد و از یک طرف به خیابان ولیعصر می‌رسد. بلوار نزدیک به چندین دانشگاه قرار گرفته و از مکان‌های مورد علاقه‌ی دانشجویان در طول روز است. علاوه بر آن، موزه هنرهای معاصر و پارک لاله از جاذبه‌های نزدیکش هستند. برای خستگی در کردن و صرف غذا به سراغ یکی از رستوران یا کافه‌های نزدیک بلوار کشاورز می‌توانید بروید.

خرید بلیط هواپیما تهران

برای سفر با هواپیما به شهرهای ایران، می‌توانید بلیط هواپیما را از اسنپ‌تریپ به صورت آنلاین خریداری کنید. امکان خرید بلیط هواپیما در بسیاری از روزهای سال با بهترین قیمت در اسنپ تریپ وجود دارد. پس از جستجوی مبدا و مقصد و انتخاب تاریخ، خرید بلیط هواپیما در کمترین زمان انجام می‌شود. امکان فیلتر کردن بلیط هواپیما تهران کیش هم از نظر قیمت و ایرلان وجود دارد. تمام اطلاعات مربوط به پرواز، جریمه کنسلی، و نوع هواپیما در صفحه‌ی بلیط هواپیما کیش تهران قابل مشاهده است. خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته در دسترس شماست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.