این کاربر عاشق فیلم جنگ‌های ستاره‌ای، یک کیک تمام خوردنی با الهام از ستاره مرگ ساخته است

0

شیرینی‌پزها با ساختن شیرینی‌هایی با الهام‌گیری از شخصیت‌های محبوب تلویزیونی و سینمایی غریبه نیستند. شخصیت‌های جنگ ستارگان و حتی هواپیماهای این فیلمی ادامه‌دار پاپ و محبوب، برای خودشان سهم قبل توجهی از طراحی‌های لذیذ داشته‌اند، اما یکی از اعضای سایت ردیت به نام اوی ریس Evie Rees مسیر کمی متفاوت را انتخاب کرد. او کیک تولدی را بر اساس بخش خاصی از ستاره مرگ طراحی کرده که شاید تا حالا  کمتر به آن توجه شده بود : سنگر نصف النهاری یا meridian ستاره مرگ.

در پایان هیجان‌انگیز جنگ ستارگان: امیدی جدید (اپیزود چهارم)، لوک اسکای‌واکر با هواپیمای خود بر فراز همین قسمت ستاره مرگ حرکت می‌کند و اژدری را به  سمت یکی از درگاه‌های آن شلیک می‌کند ستاره مرگ را منفجر کند. این صحنه الهام بخش یک لگو به نام LEGO Death Star Trench Run Diorama هم بود که :ریس» به نوبه خود از این لگو الهام گرفته.

این کیک به جز کشتی‌های کوچک و پایه‌های آن‌ها کاملاً خوراکی است. ریس دو روز کامل را به کار روی کیک اختصاص داده بود، ابتدا تزیینات را ایجاد کرد، سپس در روز دوم کیک را پخت و کامل کرد. نه تنها بیرون کیک چشمگیر است، بلکه حتیاز نظر خوراکی هم متنوع است نیز ارائه می‌دهد – یک طرف کیک هویج و طرف دیگر آن کیک اسفنجی ویکتوریا است.

ریس با تمرکز،  از تکنیک‌های خلاقانه مختلفی برای شکل دادن به قطعات استفاده کرد. بعضی از آن‌ها را با چاقو برش داد و شکل داد. برای قسمت‌های دیگر، او از آجرهای واقعی لگو به عنوان قالب برای شکل دادن استفاده کرد.

کاربران ردیت از جزئیات کیک شگفت زده شدند و در نظرات پرسیدند که آیا ریس کیک‌ها را حرفه‌ای تزئین می‌کند، که او پاسخ داد که این یک نوع سرگرمی خانوادگی آنها بوده است: “مادر من همیشه چنین کیک‌هایی درست می‌کرد.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.