پنج محصول هیجان‌انگیز اپل که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند

0

پنج ماه از سال ۲۰۲۲ می‌گذرد و کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل در پیش رو است و با فاصله کمی رویداد سپتامبر اپل برگزار می‌شود. نیمه دوم سال برای دوست‌داران محصولات اپل هیجان‌انگیز خواهد بود، زیرا شایعات حاکی از آن است که ما می‌توانیم منتظر مجموعه‌ای از مک‌ها، آیفون‌ها و لوازم جانبی به روز شده باشیم.

مک بوک ایر

انتظار می‌رود در به‌روزرسانی جدید مک بوک ایر رنگ‌های جدید و سرگرم‌کننده بیشتری پیدا کند و نیز احتمالا حاشیه‌های آن مایل به سفید و صفحه‌کلید سفید مانند iMac 24 اینچی، خواهد شد.

انتظار می‌رود، مک‌بوک ایر یکی از اولین لپ تاپ‌هایی باشد که ازتراشه M2 استفاده می‌کند. شایع شده  که M2 دارای یک CPU 8 هسته ای و یک پردازنده گرافیکی ۹ یا ۱۰ هسته ای است.

مک پرو

مک پرو شاید هیجان انگیزترین محصولی باشد که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. اپل در حال تکمیل انتقال خود به سیلیکون اپل است. پس از عرضه مک پرو، اپل دیگر به تراشه‌های اینتل متکی نخواهد بود و مک استودیو به ما نشان داده که تراشه سیلیکونی اپل مک پرو عملکرد چشمگیری دارد. انتظار می‌رود که مک پرو دارای تراشه‌ای باشد که تا ۴۰ هسته داشته باشد و پردازنده گرافیکی ۱۲۸ هسته‌ای داشته باشد که دو برابر M1 Ultra خواهد بود.

آیفون ۱۴ پرو مکس

همه مدل‌های آیفون ۱۴ نسبت به مدل‌های آیفون ۱۳ ارتقا خواهند یافت، اما ۱۴ پرو مکس شاخص‌ترین آنهاست. این آی‌فون با رنگ‌های متنوع، دیگر بریدگی یا ناچ به سبک قبلی نخواهد داشت و اپل در عوض از دو بریدگی قرصی و بریدگی دایره ای به جای آنها استفاده می‌کند. دوربین این گوشی، طبق معمول ارتقا خواهد بافت و در آن از تراشه سریع‌تر A16 استفاده می‌شود، تراشه‌ای که در آیفون ۱۴ و ۱۴ مکس عرضه نمی‌شود.

AirPods Pro

اپل بالاخره در سال ۲۰۲۲ ایرپاد پرو را به روز می‌کند. احتمالا طراجی آن عوض خواهد شد و شکل گردتر و فشرده‌تری پیدا خواهد کرد. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ایرپادهای نسل بعدی از صدای Apple Lossless پشتیبانی خواهند کرد. ویژگی دیگرُ ارتقای Find My استُ به این ترتیب اگر ایرپاد خود را گم کردید، می‌توانید با دستور پخش صدایی از آن، در محوطه‌های محدود پیدایش کنید.

اپل واچ سری ۸ 

مدل جدید اپل واچ هم امسال معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود که اپل امسال یک مدل مقاوم علاوه بر مدل استاندارد سری ۸ معرفی کند. هدف این ساعت گروه کاربران ورزشکار و کوهنورد است. شایع شده که این مدل جدید حسگر دمای بدن دارد و می‌تواند تصادف خودرویی، دارنده خود را تشخیص بده و اطلاع بدهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.