یک شایعه هیجان‌انگیز: به‌زودی اپل واچ سری ۵ با سنسور اندازه‌گیری فشار خون رونمایی می‌شود

0

به ماه سپتامبر نزدیک می‌شویم. شایعات درباره آیفون‌های ۱۱ به اوج رسیده است و حتی برخی تصاویر و ویدیوهای معتبر درباره این سری از گوشی‌های اپل در فضای مجازی منتشر شده است.

اما در حالی‌که گمانه‌زنی‌ها درباره مدل‌ها و مشخصات آیفون‌های امسال اپل هنوز ادامه دارد؛ به نظر می‌رسد کوپرتینو در ماه سپتامبر فقط از آیفون‌های ۱۱ رونمایی نمی‌کند و اپل واچ سری ۵ نیز معرفی می‌شود.

یک نشت جدید در وب نشان می‌دهد نه تنها باید منتظر اپل واچ سری ۵ باشیم بلکه این ساعت هوشمند با یک ویژگی بزرگ و هیجان‌انگیز همراه است: سنسور اندازه‌گیری فشار خون!

این خبر از سوی کاربری به نام Mr White در توییتر منتشر شده است با عکس‌هایی از اپل واچ‌های قدیمی. این حساب کاربری توییتر پیرامون اخبار محصولات زیاد فعال و پر کار نیست ولی سابقه نشت برخی ویژگی‌ها و مشخصات محصولات اپل را دارد.

در این خبر اصلا توضیح داده نشده چه سند و دلیلی بر عرضه اپل واچ سری ۵ با سنسور اندازه‌گیری فشار خون وجود دارد و فقط یادآوری کرده که برای اندازه‌گیری فشار خون باید کمی نمک مصرف شود.

یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری یا ویژگی شگفت‌انگیز؟

پنج‌شنبه هفته پیش هم عکسی از یک ساعت اپل به شماره مدل A2157 در اینترنت منتشر شد که بیشتر به ساعت نسل بعدی اپل شباهت داشت. این عکس توسط یک کاربر اینستاگرامی منتشر شده و مدعی شد یکی از تصاویر متعلق به اسناد ارایه شده اپل به کمیسیون Eurasian Economic Commission است.

نشریه بلومبرگ برعکس کاربر Mr White گزارش داده است امسال اپل ویژگی‌ها کم سروصدایی در ساعت هوشمند خود گنجانده است چون بیشتر روی به‌روزرسانی سیستم‌عامل watchOS 6 و همین‌طور کاورهای سرامیکی و تیتانیوم تمرکز کرده است. به گزارش بلومبرگ، اپل واچ سری ۵ نباید چندان شگفت‌انگیز و غافل‌گیرکننده باشد و بیشتر یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری است.

ما دوست داریم گفته کاربر Mr White حقیقت داشته باشد. اپل به مرور در حال تکمیل ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندازم ساعت هوشمند خود است و پس از قابلیت اندازه‌گیری الکتروکاردیوگرام در نسل ۴، اندازه‌گیری فشار خون متحمل به نظر می‌رسد.

آنچه مسلم است؛ اپل همراه با آیفون‌های ۱۱ از نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود هم رونمایی می‌کند ولی هنوز به طور یقین نمی‌توان گفت اپل واچ سری ۵ شامل چه ویژگی‌ها و مشخصاتی است. مراسم رونمایی آیفون‌های جدید تا کمتر از دو هفته دیگر برگزار می‌شود!

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.