این سایت به شما امکان می‌دهد به صدا‌های طبیعت از سراسر جهان گوش دهید

0

برای افرادی که عاشق کشف صدا‌های جدید طبیعت هستند، یک سایت جدید جذاب به نام Earth. fm راه‌اندازی شده که صداهای طبیعت را از سراسر جهان گردآوری می‌کند.

این سایت، Earth. fm، خود را به صورت جالبی معرفی می‌کند:

ما مثل اسپاتیفای هستیم، اما برای صداهای طبیعت!

می‌توانید به صدای گونه‌های پرندگان در مالزی یا هند یا صدای جنگل در غنا گوش دهید.

این صدا‌ها از مشارکت‌کنندگان متعددی به دست آمده و وارد سایت شده که صداهای طبیعت را در برزیل، اسپانیا، نروژ، نیوزلند و بریتانیا دارند، جمع‌آوری شده است.

این وب‌سایت با صدا‌هایی از مکان‌هایی مانند پارک‌های ملی و جنگل‌های سبز کلی سرگرمتان می‌کند. شما می‌توانید در یک روز شلوغ کاری در اتاق کارتان چند دقیقه چشمهایتان را ببندید و خودتان را جای دیگر تصور کنید.

کاربران می‌توانند لیست پخش تخصصی خود را از صدا‌های موجود در Earth. fm ایجاد کنند و در عرض چند دقیقه از برزیل به مصر ارسال شوند.

لیست پخش صدا‌ها از earth. fm

این وب‌سایت در صفحه درباره ما به مطالعاتی اشاره می‌کند که مزایای جلوه‌های صوتی طبیعت را برای سلامتی افراد تشریح می‌کند، از جمله تأثیر مثبت صدا‌های آب و صدای پرندگان برای استرس.

همچنین شنیدن صداهای این سایت به ما هشدار می‌دهد بایستی که محیط زیست خود را حفظ کنیم و نشان می‌دهد که نابودی محیط زیست ما را صداهای زیبای بیرون هم محروم می‌کند.

علاوه بر همه اینها زمانی که کاربر به نوای طبیعت هر منطقه گوش می‌کند، در همان صفحه با سازمان‌های غیرانتفاعی زیست‌محیطی مانند برخی که در کاشت درخت و احیای طبیعت فعالیت دارند آشنا می‌شود.

Earth. fm هر سه روز یک بار صدا‌های جدیدی را اضافه می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.