ایمپلنت دندان در بین بازیگران افزایش یافت !

0

رپورتاژ

حتما در نگاه شما نیز سلبریتی ها و بازیگران ، از هر لحاظ زیبا و جذاب هستند ، به گونه ای که برخی مواقع با خود فکر می کنید که چرا شما به اندازه آن ها زیبا نیستید ، یا اینکه لبخندی به زیبایی آن ها ندارید؟ اما بهتر است بدانید که بازیگران ایرانی و حتی هالیوودی برای داشتن چهره ای جذاب و زیبا زمان و هزینه بسیار زیادی را صرف می کنند ، چون حرفه ای که انتخاب کرده اند ، در مرکز توجه افراد بسیار زیادی می باشد و باعث می شود که آن ها سعی کنند همواره بی نقص و کامل به نظر برسند. اما به نظر شما بازیگران چطور همواره دندان های زیبا ، سفید ، درخشان و سالم دارند ؟ یعنی اصلا دندان های آن ها خراب نمی شود؟ هر چقدر هم که از دندان ها مراقبت کرد ، پس از یک سنی دندان ها خود به خود پوسیده می شود پس آن ها چکاری انجام می دهند که همواره دندان های زیبایی دارند؟ آیا با ایمپلنت زیبایی دندان می توان لبخندی زیبا و جذاب داشت؟  با ما همراه باشید تا در پرده از این راز بزرگ بردایم.

لبخندی زیبا و جذاب با ایمپلنت دندان

امروزه زیبایی یکی از اجزای مهم و جدا ناپذیر زندگی انسان ها شده است ، به طوری که برخی از افراد به دلیل زیبا نبودن از جامعه طرد می شوند ، برخی از آنان برای بازگشت اعتماد به نفس خود و زیبا شدن دست به عمل های زیبایی بسیار زیادی می زنند اما برخی از آنان به انواع بیماری های روانی دچار می شوند. یکی از معیار های زیبا بودن داشتن لبخندی زیبا و جذاب همانند بازیگران می باشد. بازیگران به واسطه شغل و حرفه ای که در پیش رو دارند همواره باید جذاب و زیبا باشند ، فکرش را بکنید که بازیگر مورد علاقه اتان زمانی که لبخند می زند ، یک دندان نداشته باشد ، یا دندان هایش زرد ، کج و نامرتب باشند ؛ آیا باز هم دوستش دارید و از او الگو برداری می کنید؟ به طور قطع نه چون کسی که به زیبایی و سلامت دهان و دندان خود اهمیت نمی دهد چگونه می تواند در دیگر زمینه ها الگوی خوبی باشد ، بازیگران تنها در زمینه مد و پوشاک الگوی جوانان و بزرگسالان نبوده و نیستند ، آن ها در تمامی زمینه های زندگی و شغلی پس از والدین بزرگ ترین و مهم ترین الگو ها هستند. در باور تمام ما انسان ها به خصوص ایرانی ها این مسئله وجود دارد که بازیگران از زندگی بسیار خوب ، شاد و زیبایی برخوردار هستند ، آن ها هیچ گاه تن به عمل های زیبایی نمی دهند چرا که از بدو تولد زیبا بوده اند. اما باید بدانید که بازیگران نیز همانند ما عادی هستند و زندگی آن ها نیز بالا و پایین های بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال آن ها اگر از زیبایی چهره شان محافظت نکنند یا اینکه به تناسب اندام خود رسیدگی نکنند زمانی می رسد که محبوبیت خود را از دست می دهند و به سرعت فراموش می شوند. طرفداران بازیگران اصولا به دو دسته تقسیم می شوند ، کسانی که تنها از بازی فرد خوششان می آید و افرادی که تنها به دلیل چهره جذاب بازیگر مجذوب او شده اند. متاسفانه امروزه تعداد افرادی که تنها به چهره بازیگران توجه می کنند و تنها به خاطر جذابیت صفحه او را دنبال کرده  و از آن ها الگو برداری می کنند بسیار زیاد می باشد و به همین خاطر بازیگران نیز به دنبال روش های هستند که چهره خود را جذاب ، زیبا و به یاد ماندنی کند. بگذارید در این میان چند سوال از شما بپرسم ، آیا تا کنون چهره بازیگر مورد علاقه خود را بدون دندان تصور کرده اید؟ حتما برایتان خنده دار به نظر می رسد که هنرمند دوستداشتنی و جذابتان از دندان مصنوعی استفاده کند یا اینکه یکی از دندان های آن در زمان لبخند وجود نداشته باشد ؟ از آنجایی که لبخند از مهم ترین و اصلی ترین معیار های زیبایی در ایران و جهان است ، خیلی از بازیگران به زیبایی لبخند خود اهمیت می دهند و از روش های جدید و سریع استفاده می کنند. باید بگویم با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر نیازی به استفاده از پروتز های مصنوعی همانند دندان های مصنوعی نیست به جای آن می توان از روش های درمانی جدید که هم کم عارضه هستند و هم می توانند ظاهری طبیعی ایجاد کنند استفاده کرد. از جمله روش های پرطرفدار در میان بازیگران برای جایگزین کردن دندان از دست رفته خود و داشتن لبخندی زیبا و جذاب ایمپلنت دندان می باشد که حتما باید نزد بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران انجام شود.

افزایش آمار کاشت دندان در بازیگران

خب همانطور که در متن فوق اشاره کردیم بازیگران مهم ترین الگو های زیبایی در کشور هستند که افراد بسیار زیادی از آن ها پیروی می کنند ، آن ها به دلیل شغلی که دارند به زیبایی ظاهر خود اهمیت بسیار زیادی می دهند چرا که یک ایراد کوچک در ظاهرشان می تواند سریعاً به چشم بیاید و از محبوبیت ان ها کم کند. از همین رو بازیگران پس از مشاهده یک عیب هر چند کوچک درصدد رفع آن بر می آیند. زمانی که بازیگران با مشکل از دست دادن دندان مواجعه می شوند و برای ترمیم دندان های از دست رفته خود به بهترین متخصص ایمپلنت دندان مراجعه کنند ، ترجیح می دهند از بهترین و باکیفیت ترین برند های موجود در بازار و جدید ترین روش های درمانی استفاده کنند چرا که آنان بیشتر در معرض دید عموم قرار می گیرند و توجه بیشتری به آن ها جلب خواهد شد ، در نتیجه داشتن ظاهری زیبا و بدون نقص در کنار لبخندی جذاب و به یاد ماندنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. یکی از این روش ها کاشت دندان می باشد که به دلیل به روز بودن ، کم عارضه بودن ، ماندگاری بالا ، ایجاد جلوه ای طبیعی و جذاب مورد انتخاب اکثر بازیگران قرار می گیرد و باعث می شود آمار کاشت دندان در میان بازیگران و هنرمندان مشهور و دوست داشتنی ایرانی افزایش پیدا کند. جالب است بدانید که آمار کاشت دندان تنها در میان بازیگران ایرانی ، پرطرفدار نبوده و ایمپلنت دندان در سلبریتی های هالیوودی از آمار جالب و شگفت انگیزی برخوردار است. افزایش آمار کاشت دندان در میان بازیگران ، سلبریتی ها و هنرمندان مشهور ایرانی و خارجی نشان دهنده موثر بودن این روش درمانی است و همین مسئله باعث می شود که بسیاری از مردم عادی به سمت این روش درمانی روی بیاورند.

منبع : کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.