معرفی یکی از بهترین کلینیک‌های لیزر مو زائد اصفهان

0

رپورتاژ

یکی از موثرترین راهای رفع موهای زائد لیزر نمودن آن‌ها است، اما برخلاف تصور عموم اگر دستگاه و همچنین اپراتور دستگاه کیفیت و توانایی لازم را نداشته باشند، شما صرفا هزینه و زمان خود را از دست می‌دهید.

مهمترین اصل برای لیزرموهای زائد، انتخاب دستگاه با تکنولوژی روز دنیا است، دستگاهای لیزر قدیمی معمولا دارای تکنولوژی قدیمی هستند و اثربخشی به مراتب کمتری دارند. به طور مثال در حال حاضر دستگاه لیزر الکساندرایت دوئتو ۲۰۲۲ جدیدترین و به روز ترین دستگاه لیزر مو زائد در دنیا است.

اگر قصد لیزر موهای زائد در اصفهان را دارید حتماً این راهنما را مطالعه فرمایید.

معرفی کلینیک ایران لیزر اصفهان

کلینک ایران لیزر اصفهان یکی از مجهزترین و به روز‌ترین کلینک لیزر موهای زائد در اصفهان است. این کلینک با داشتن موثرترین دستگاه سال ۲۰۲۲ یعنی دستگاه الکساندرایت دوئتو، بیشترین اثرگذاری لیزر را برای زیبا جویان فراهم می‌نماید.

همچنین این مرکز با داشتن کادر درمان و زیبایی متخصص نهایت اثربخشی را به ارمغان میاورند.

ویژگی های لیزر مو در کلینیک ایران لیزر

 • استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر دنیا
 • تخصص و تسلط کامل اپراتورهای لیزر مو بر دستگاه
 • درصد بالای رضایت زیباجویان
 • برگزاری ورکشاپ‌های دوره‌ای برای همه کارکنان
 • سرویس ماهانه دستگاه لیزر
 • ارائه پک بهداشتی به همه زیباجویان
 • پیگیری جلسات شارژ توسط مرکز
 • نوبت‌دهی دقیق و بدون معطلی
 • آنالیز کامل روند درمان مشتری قبل و بعد از دوره درمان
 • پیدا کردن علت نتیجه نگرفتن از لیزر برای زیباجویان یا عدم رضایت
 • ارائه مشاوره رایگان توسط شخص پزشک در کلینیک ایران لیزر
 • ارائه تمام نکات قبل و بعد از لیزر مو توسط مشاور مجموعه

موارد بالا همگی دلیلی برای این است که با افتخار اعلام کنیم: کلینیک ایران لیزر بهترین کلینیک لیزر مو اصفهان است. برای درمان واریس با لیزر نیز این کلینیک انتخاب مناسبی است.

بهترین دستگاه لیزر مو در اصفهان

دستگاهی که بیشترین سازگاری را با پوست داشته باشد،‌ قطعا بهترین دستگاه خواهد بود. دقت داشته باشید که ما ایرانیان ۴ طیف پوستی داریم، خیلی روشن، روشن، تیره و خیلی تیره.  طول موج مناسب برای این هر یک متفاوت است. در ایران لیزر کار برای همه ساده شده است، دستگاه موجود دراین کلینیک برای همه تایپ‌های پوستی، حتی افرادی که سولاریوم رفته و آفتاب گرفته باشند، انجام می‌شود. دستگاه دوئتو ۲۰۲۲ با ساطع کردن همه طول موج‌ها و البته طول موج میکس ( ترکیب طول موج‌ها) بهترین گزینه برای لیزر موهای همه تایپ‌های پوستی است.

لیزر پوست های تیره و برنز در اصفهان

بهترین کلینیک لیزر مو اصفهان از شما زیباجویانی است که پوستی تیره دارید. اگر برای لیزر موهای زائد به دنبال یک کلینیک هستید که با خیالی آسوده و بدون هیچ سوختگی و عارضه‌ای از شر موهای زائد خلاص شوید پس دقیقا درست انتخاب کرده‌اید. معمولا گفته می‌شود پوست‌های تیره لیزر نمی‌شوند، اما بدانید که لیزر پوست های تیره در ایران لیزر با بهترین دستگاه دنیا، بهترین اپراتور و با بهترین کیفیت انجام می‌شود. در مورد پوست‌های سولار رفته، ما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا لیزر موهای زائد را کامل کنید و سپس برای سولاریوم اقدام نمایید، اما اگر خیلی برای برنز و سبزه شدن پوستتان شوق دارید، ترجیحا یک هفته از جلسه سولار باید گذشته باشد و سپس برای لیزر مو اقدام نمایید.

کم دردترین دستگاه لیزر در اصفهان

کولینگ اختصاصی ساخته شده توسط کمپانی زیمر آلمان، برای دستگاه لیزر دوئتو ۲۰۲۲ باعث می‌شود تا درد ناشی از لیزر مو،‌به کمترین میزان خود برسد. به حدی که قبل از جلسه لیزر نیازی به استفاده از بی حسی نداشته باشید. خنک کننده اختصاصی به این صورت کار می‌کند. هوای محیط جذب دستگاه شده و دمای آن به منفی ۳۰ درجه می‌رسد. زمانی که هوا به صورت همزمان با اشعه لیزر به پوست می‌تابد، منفی ۲۰ درجه دما دارد. به این صورت دردی حین لیزر احساس نخواهید کرد.

آدرس بهترین کلینیک لیزر مو اصفهان

اصفهان- خیابان توحید میانی- نبش مهرداد شرقی- ساختمان الهیه- طبقه اول- واحد ۴

تلفن رزرو نوبت و رزرو مشاوره رایگان: ۰۳۱۳۳۳۸۶۲۵۲

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.