کلکسیون لگویی با موضوع فضا، شاتل‌ها و فضاپیماها این علاقه‌مند که مایه افتخار و شادی او هستند

0

برای یک علاقه‌مند بزرگسالان لگو، هیچ چیز بهتر از تکمیل ساخت یک مجموعه پیچیده و کلکسیون چندتایی در مورد یک موضوع نیست. ‌اتین گویر که از دوران کودکی طرفدار لگو بوده، زمانی که در نهایت تمام مجموعه‌های فضایی خود را تکمیل کرد، این شادی را احساس کرد. او با غرور از مجموعه دیدنی خود، عکسی از آن را در Reddit به اشتراک گذاشت. خیلی‌ها از دیدن این عکس هم حس خوبی پیدا کرده‌اند.

البته تصور نکنید که ساختن این مجموعه راحت است. برخی از مجموعه‌های لگو با مضمون فضایی صد‌ها قطعه دارند و برخی هزاران قطعه. بزرگترین مجموعه فضایی گویر، مجموعه لگو دیسکاوری شاتل فضایی ناسا با ۲۳۵۴ قطعه است.

مجموعه آپولو ساترن V ناسا دارای ۱۹۶۹ قطعه است، که عدد مناسبی برای مطابقت با سالی است که آمریکایی‌ها برای اولین بار روی ماه فرود آمدند.

گویر تخمین می‌زند که ساخت کل مجموعه حدود ۳۰ ساعت طول کشیده. اما او می‌گوید که دیگر محاسبه نمی‌کند که چقدر طول می‌کشد تا یک لگو را تکمیل کند زیرا در نهایت تجربه را خراب می‌کند. گویر می‌گوید: «با تکمیل آهسته هر لگو، می‌توانید جزئیات هر مجموعه را ببینید.»

گویر ادامه می‌دهد: «ساخت مجموعه‌های لگو، سلامت روان من را در طول قرنطینه سال ۲۰۲۰ حفظ کرد. زمانی از تماشای تلویزیون و بازی‌های ویدیویی خسته شده بودم، بنابراین UCS Imperial Star Destroyer (یک مجموعه ۴۷۸۴ قطعه‌ای) را سفارش دادم و نزدیک به یک هفته مرا مشغول کرد. »

گویر علاقه دوران کودکی خود را برای ساختن لگو دوباره احیا کرد و اکنون مجموعه‌هایی با مضمون متنوع دارد.

مجموعه لگوی او شامل مجموعه‌هایی از فرنچایز‌های فیلم محبوب، مانند هری پاتر و جنگ ستارگان، و همچنین تم‌های دیگر از مجموعه‌های LEGO Ideas و LEGO Creator Expert است.

برخی از کار‌هایی که او تکمیل کرده است عبارتند از تایتانیک، یک ماکت آجری از کولوسئوم، و مجموعه‌ای از قلعه هاگوارتز – که گویر می‌گوید مورد علاقه‌اش است.

در آینده، او حتی ممکن است بتواند مدلی از تلسکوپ فضایی جیمز وب ناسا (JWST) را هم به مجموعه خود اضافه کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.