بهترین فیلم های نفیسه روشن به همراه خلاصه و معرفی و بیوگرافی

0

نفیسه روشن هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در فیلم های سینمایی چک، انسان ها، مادر زن سلام و شاخه گلی برای عروس و مجموعه های تلویزیونی بسیاری همچون دورهمی، زمانی برای عاشقی، قفسی برای پرواز، ماه عسل و سال های برف و بنفشه حضور داشته است.


 فیلم پیشی میشی

«پیشی میشی» فیلمی در ژانر کمدی محصول سال ۱۳۹۸ به کارگردانی «حسین قناعت» است. در این فیلم بازیگرانی چون «بهاره رهنما»، «رضا شفیعی جم» و «نفیسه روشن» به ایفای نقش می پردازند. پیشی میشی از این قرار است که «فرهاد» در دنیا یک عشق دارد، آن هم عشق به ملوس. شاید به خاطر شباهت فرهاد به آلن دلونه که همه رو عاشق خودش می کنه.

فیلم پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم بهاره رهنما، رضا شفیعی جم، نفیسه روشن، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، یوسف صیادی و صدیقه کیانفر به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم با تو می مانم

فیلم با تو می مانم ، قصه مهتاب زنی جوان که خرج تامین معاش خانواده بر عهده اوست و به طور اتفاقی با پسر بچه ای به نام علی که از کودکان کار و خیابان است آشنا می شود و…

فیلم با تو می مانم به کارگردانی محمدرضا یکانی در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم نفیسه روشن، بهنوش بختیاری، عرفان برزین، افشین سنگ چاپ، ادیب قریب و سعید نورالهی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم تخته گاز

«سلیمان» قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می راند چرا که به هزار و یک دلیل زیر سوال قرار گرفته شده و خود او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است و در این مابین فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبین به ارمغان می آورد و در این مسیر فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارد و در ایستگاه های مختلف خنده توقفی می کند.

فیلم تخته گاز به کارگردانی محمد آهنگرانی در سال ۱۳۹۶ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم سام درخشانی، کامبیز دیرباز، الهام حمیدی، لیلا اوتادی، رز رضوی، بیژن بنفشه خواه، پرستو صالحی، نیما شاهرخ شاهی، نفیسه روشن و داریوش فرهنگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم باران تابستانی

جهان ورزشکار جوانی است که در رشته بوکس فعالیت می کرده و به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی مدتی است که در بوفه یک باشگاه بدنسازی فعالیت می کند. به طور کاملا اتفاقی با یک پسر بچه آشنا شده و این آشنایی زندگی وی را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

فیلم باران تابستانی به کارگردانی رضا محمدی در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم یوسف تیموری، نفیسه روشن، علی اوسیوند، ایمان صفا و میرطاهر مظلومی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم پلکان مرگ

کشته شدن جمشید ، پیمان افسر آگاهی را با چالشی جدی روبرو می کند زیرا متهم ردیف اول این قتل نامزد او مهتاب است . پیمان میان عشق و وظیفه باید یکی را انتخاب کند.

فیلم پلکان مرگ به کارگردانی عباس مرادیان در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم نسرین مقانلو، عبدالرضا اکبری، آرام جعفری، شهرزاد کمال زاده، پیمان دارابی، نفیسه روشن و ثریا قاسمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم شگون

این فیلم داستان دو فرد عاشق را روایت می کند که بعد از مشکلات فراوان در یک غروب پای سفره عقد می روند، اما …

فیلم شگون به کارگردانی عباس مرادیان در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم حمید لولایی، امیر غفارمنش، نفیسه روشن، کیانوش گرامی، محمد شیری و سعیده عرب به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم تتل و راز صندوقچه

تتل برای پی بردن به راز صندوقچه، بدون اطلاع پدربزرگ در صندوقچه را باز می کند اما نمی تواند به سوالات صندوقچه پاسخ گوید و گرگ خان از محل اختفای بزها آگاه می شود. تتل برای پیدا کردن مادرش و نجات بزها سفری طولانی را آغاز می کند…

فیلم تتل و راز صندوقچه به کارگردانی وحید گلستان در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر ماجراجویی و کمدی می‌باشد. در این فیلم مهران احمدی، حسن معجونی، بهاره افشاری، امیر غفارمنش، حدیث فولادوند، رضا فیض نوروزی، نادر سلیمانی و نفیسه روشن به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم گنجشک و قناری

منصور راننده تاکسی است که با مادر پیرش زندگی می کند و برادرش مسعود بعد از ۱۵ سال از خارج به ایران می آید. او مخترع انژکتور کم مصرف است و یک شرکت با او قرارداد کار بسته، ولی….

فیلم گنجشک و قناری به کارگردانی رحیم بهبودی فر در سال ۱۳۹۰ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم شهرام قائدی، میرطاهر مظلومی، شهین تسلیمی، مارال فرجاد و نفیسه روشن به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم نفر دهم

ناصر که دلال و واسطه خرید اعضاء بدن انسان می باشد ماموریت پیدا می کند تا برای پدر نادر که در بیمارستان بستری است یک قلب پیدا کند ، ناصر به طور اتفاقی با دختر یکی از بیمارانی که اهدا کننده است آشنا می شود ولی …

فیلم نفر دهم به کارگردانی محمدجواد کاسه ساز در سال ۱۳۸۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم اکبر عبدی، میرطاهر مظلومی، نفیسه روشن، محمود بهرامی، هاشم روحانی و شمسی فضل الهی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم بی پناه

چهار دختر دانشجو در خانه ای با هم زندگی می کنند و یکی از آنها رفتارهای مشکوک و دردسرسازی دارد که عاقبت مشخص می شود او…

فیلم بی پناه به کارگردانی اصغر فرزام در سال ۱۳۸۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم عبدالرضا اکبری، نگار فروزنده، شراره رخام، مجید حاجی زاده، علی اوسیوند، نفیسه روشن و ترلان پروانه به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.