رپورتاژ: همراه با چی‌توزی‌ها در دنیای دیجیتال

1

همزمان با گرم شدن هوا در روزهای آخر بهار، هیجان جام‌جهانی در پوست شهر دویده است. شور و شوق مسابقات فوتبال اغلب فعالیت‌ها و گفتگوها را تحت تاثیر خود قرار داده است، طوری که زمان پخش بازی‌های مهم خیابان های پر ترافیک شهر سوت و کور می‌شوند!

شرکت دینا سال‌هاست که محصولات خود را از چیپس و اسنک گرفته تا شیرینی‌جات ونوشیدنی‌ها، تا دورترین نقاط کشور به علاقه‌مندانش رسانده و تلاش می‌کند لحظه‌های مخاطبین گسترده خود را با طعمی خوش همراه کند. اما چه می‌‌شد اگر طرفداران پرتعداد چی‌توز می‌توانستند برای یکدیگر چهره‌هایی آشنا پیدا کنند؟ آیا ممکن بود مخاطبان چی‌توز بتوانند با یکدیگر آشنا شوند، بازی کنند و اوقات شاد خود را در کنار یکدیگر بگذرانند؟

چی‌توزیا جزیر‌‌ه ای است که در پاسخ به چنین نیازی متولد شد. در دورانی که گسترش روزافزون اینترنت و استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و… باعث نزدیکی آدم‌هایی شده است که از نظر جغرافیایی با یکدیگر فاصله دارند، چی توزیا سرزمینی مجازی است که در آن طرفداران چی‌توز می‌توانند با یکدیگر ملاقات کنند.

6-18-2014 10-14-54 AM

با خلق چی‌توزیا، جنب و جوش میمون چی‌توز به فضای مجازی راه یافت و در ارتباطی نزدیک با مخاطبانش قرار گرفت. در همان دو ماه اول، عضویت ۹۰۰۰۰ نفر در این شبکه اجتماعی جدید نشان داد چی‌توزیا به سرعت جای خود را در میان مخاطبانش باز کرده است. امروز چی‌توزیا به یک مرکز ارتباط اجتماعی فعال برای نوجوانان تبدیل شده است که در آن می‌توانند در کنار میمون محبوب محصولات چی‌توز، با بیش از دویست هزار کاربر دیگر در تعامل باشند. مصرف‌کنندگان فارسی زبان چی‌توز در این پاتوق جدید با یکدیگر ملاقات می‌کنند و ارتباطاتشان از شهرها و روستاهای مختلفی که در آن زندگی می‌کنند فراتر می‌رود. شهروندان چی توزیا سرزمینی ساخته اند مملو از طرفداران چی‌توز که دور هم جمع می‌شوند تا بازی کنند و لذت ببرند.

6-18-2014 10-15-11 AM

این روزها میمون چی‌توز را می‌توان در تبلیغات تلویزیونی و بر بیلبوردهای شهر دید که با کلاهی از پرهای رنگارنگ، حال و هوای جام‌جهانی به خود گرفته و در سایت چی‌توزیا با هیجان مخاطبان چی‌توز و طرفداران فوتبال همراه شده است. طرفداران چی‌توز- چی‌توزی ها- می‌‌توانند با مراجعه به سایت www.cheetozia.com در مسابقه حدس زدن نتایج بازی‌ها شرکت کنند.

6-18-2014 10-15-27 AM

میمون چی‌توز در کنار دستگاه جک پاتی ایستاده تا اهرم ماشین شانس را بکشی و بخت خود را امتحان کن. صفحه‌ها می‌چرخند و پیش بینی نتایج یک بازی به تو پیشنهاد می‌شود. نتیجه‌ها را پیش‌بینی می‌کنی و دوباره اهرم جک پات را می‌کشی تا پیش‌بینی یک بازی دیگر جام به تو پیشنهاد شود. کشیدن اهرم بارها ادامه می‌یابد تا به تصادف پیش‌ بینی باز‌ی های مختلف برایت بیاید. تا یک ساعت پیش از شروع بازی‌‌ها می‌توانی پیش بینی‌ات را درباره نتیجه بازی عوض کنی، منتها باید دوباره در گردونه امتحان شانس خود بیفتی و آنقدر اهرم را بکشی و با جک پات بازی کنی تا دوباره پیش بینی بازی قبلی به تو پیشنهاد شود! شاید در پایان تو هم در کنار تجربه لحظاتی شاد در کنار باقی فوتبال دوست‌ها، از برندگان جوایز شرکت دینا باشی.

6-18-2014 10-15-41 AM

چی توزیا که در پی نیاز ارتباط چی توز با مخاطبانش و همچنین ارتباط چی‌توزی‌ها با یکدیگر ایجاد شده بود، همگام با بازی های فوتبال جام جهانی صورت جدیدی به خود گرفت و به شکل بازی جک‌پات و مسابقه پیش‌‌بینی نتایج بازی‌ها با طرفداران فوتبالیش همراه شد. ازاین پس نیز چی‌توز با برگزاری کارناوال‌هایی شاد و متفاوت در فضای مجازی، در کنار چی‌توزی‌ها خواهد بود.

6-18-2014 10-15-53 AM

چی‌توز غول تولید محصولات غذایی که با شعار طعم خوش لحظه‌ها در میان مخاطبان خود محبوبیت یافته، در ورود به فضای دیجیتال و یافتن راه های ارتباطی جدید با طرفداران و مصرف کنندگانش، در کشور پیشگام است . به جز سایت چی‌توزیا ، میمون چی توز در فضاهای مجازی دیگری مانند توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام فعالانه با هوادارنش در ارتباط است. شما هم می‌توانید با سر زدن به این صفحات با چی توز و هوادارنش همراه شوید:

فیس‌بوک چی‌‌توزیا

اینستاگرام چی‌توزیا

توییتر چی‌توزیا

6-18-2014 10-16-05 AM

در روزگار گسترش شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات مجازی به نظر می‌رسد مکان‌های عمومی، میادین شهر و قهوه خانه‌ها که محل‌هایی برای ملاقات و گپ و گفت های مردمی بوده اند، شکل خود را با مهاجرت به فضای مجازی تغییر داده اند. چی‌‌توزیا که نمونه موفقی از این تغییرات در فضاهای اجتماعی است به کافه‌ای مجازی تبدیل شده است تا طرفداران چی‌توز در کنار مصرف محصولات چی‌توز و تجربه “طعم خوش لحظه ها” با یکدیگر ملاقات کنند و درارتباط باشند.

6-18-2014 10-16-20 AM

 
1 نظر
  1. الیسا می گوید

    رپورتاژ خوشمزه ای بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.