مونوپاد خود را به موزه نیاورید

1

میلیون ها بازدید کننده موزه‌های پایتخت ایالات متحده از این به بعد نخواهند توانست در مقابل دایناسورهای تی رکس با انواع مونپاد از خود عکس سلفی بگیرند. موسسه Smithsonian سه شنبه هفته جاری استفاده از انواع مونوپاد را در مجموعه موزه‌های خود ممنوع اعلام کرد، علت اتخاذ این تصمیم محافظت از اشیا درون موزه‌ها به‌خصوص در زمان شلوغی ذکر شده است.

در اطلاعیه‌ای که این موسسه به همین منظور منتشر کرده است آمده است: ما از اینکه بازدیدکنندگان از موزه از خود تصاویر سلفی بگیرند و آن‌ها را به اشتراک بگذارند استقبال می کینم و آن‌ها را تشویق می‌کنیم تا این کار را بدون مونوپاد انجام دهند.

پیش‌تر نیز حرکتی مشابه را در مقصدهای توریستی دیگری چون موزه متروپولیتن نیویورک دیده بودیم و این نخستین تغییری است که پس از سال‌ها در قوانین موسسه Smithsonian ایجاد می‌شود و البته شاید موجب آزردگی بازدیدکنندگانی باشد که دوست دارند با استفاده از مونوپاد ها تصاویر بهتری از خود تهیه کنند.

۱۰ موزه و گالری، پارک ملی Zoological و ۹ مرکز تحقیقاتی از زیرمجموعه‌های موسسه Smithsonian هستند که سال گذشته بیشتر از ۲۸ میلیون بازدیدکننده از آن‌ها بازدید کرده‌اند.

منبع

 
1 نظر
  1. mehdi می گوید

    شور شو در نیارید دیگه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.