فلیپ‌بورد به کاربرانش امکان انتخاب و مطالعه گزیده‌تر و دلخواه‌تر مطالب را می‌دهد

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
  • ۱ دیدگاه

همیشه رقابت شرکت‌ها، باعث بهتر شدن کلاها و خدماتشان می‌شود. این موضوع در اپلیکیشن‌های خبری هم صدق می‌کند.

از همین حالا شرکت‌هایی که اپلیکیشن‌های خبری دارند، نگران «اپل نیوز» هستند که در iOS 9 به صورت پیش‌فرض نصب شده است.

می‌شود انتظار داشت که کیفیت این اپلیکیشن خبری و نیز نصب بودن پیش‌فرض آن، حتی فلیپ‌‌بورد را که فعلا پادشاه اپلیکیشن‌های خبری دنیاست، نگران کرده است.

درست به همین خاطر است که انتظار داریم در ماه‌های پیش‌رو، شاهد توسعه بیشتر، ارتقا و اضافه شدن امکانات جدید به فلیپ‌بورد و سایر اپلکیشن‌های خبری باشیم.

اما خبر تازه:

با فلیپ‌بورد ما می‌توانیم ده‌ها کانال خبری مختلف را دنبال کنیم و از آخرین خبرهای یک موضوع دلخواه مطلع شویم. اما مشکل اینجاست که یک کاربر نمی‌تواند کنترلی بر منابع خبری داشته باشد که در یک کانال نمایش داده می‌شوند.

فرض کنید که من اخبار «ایران» را در فلیپ‌بورد دنبال می‌کنم، اما از کیفیت اخبار چند منبع خبری و سایت که خبرهایشان در این کانال نمایش داده می‌شود، راضی نیستم.

حالا فلیپ‌بورد به کاربرها امکان می‌دهد که با رأی مثبت و منفی، سلیقه خودشان را در یک کانال خبری خاص اعمال کنند و کاری کنند که خبرهای یک سایت یا خبرگزاری، بیشتر یا کمتر برایشان به نمایش گذاشته شود.

چنین کاری را قبلا در اپلیکیشن خبری «زایت» هم شاهد بودیم.

نظرات

  1. من هنوز نتونستم با فلیپ بورد به خوبی کنار بیام. نمی‌دونم چرا یه خبری به صورت نتیفیکیشن میاد برام اما وقتی روش می‌زنم بعضی وقت‌ها اون خبرو نمی‌بینم و اخبار دیگه‌ای هست و نمی‌دونم چطور می‌تونم اون خبرو پیدا کنم. اما به هرحال به دنبال کردن چند نفر خاص خبرهای معمولا خوبی در حوزه‌های مورد علاقه‌ام گیرم میاد.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.