نخستین آینه هوشمند دنیا می‌خواهد شما را زیباتر کند!

1

نه! از آینه جادویی‌ای صحبت نمی‌کنیم که به بانوان بتوانند از آن بپرسند که زییاترین زن سرزمین‌شان کیست، ما داریم از آینه‌ای به نام HiMirror صحبت می‌کنیم!

های‌میرر، در واقع یک صفحه LCD 14 اینچی است که می‌توانید آن را به آینه دستشویی خود بیاوزید. های‌میرر ۱۸۹ دلار قیمت دارد.

در بالای آینه یک دوربین قرار دارد که در مرکز یک فلش حلقوی قرار دارد. این دوربین و فلش، هر روز از صاحب خود عکس‌هایی می‌گیرند و عکس‌ها را با روزهای قبل مقایسه می‌کنند و به این ترتیب می‌توانند بگویند که وضعیت زیبایی و سلامت پوست صاحبشان چقدر بهتر یا بدتر شده است، چقدر چین و چروکش بیشتر یا کمتر شده است و چقدر ضایعات مختلف پوستی‌اش تغییر پیدا کرده است.

11-26-2016-10-42-35-am

این اطلاعات به اپلیکیشن اندروید یا iOS گوشی صاحب آینه، فرستاده می‌شوند و بر اساس آن اطلاعاتی در مورد مراقبت از پوست داده می‌شود.

کار دیگری که آینه یا بهتر بگوییم این تبلت نصب شده روی آینه می‌کند، پخش موسیقی است، های میرر می‌تواند موسیقی‌های از اسپاتیفای برایتان پخش کند. به علاوه پیشبینی وضعیت هوا را به اطلاعتان می‌رساند و میزان برخورد با اشعه ماورای بنفش را در روزهای آفتابی به شما گوشزد می‌کند تا به فکر کرم ضد آفتاب باشید.

های‌میرر محصولات آرایشی بهداشتی متناسب با وضعیت پوست کاربرش را پیشنهاد می‌کند و پیداست که شرکت‌های زیادی به همین علت علاقه‌مند همکاری با های‌میرر هستند.

گرچه می‌توان با فشردن دکمه‌های دور های‌میرر با آن تعامل کرد، اما های‌میرر قادر به شناسایی فرامین حرکتی دست و نیز به صورت محدود، فرمان‌های صوتی است.

ویژگی‌های امنیتی خوبی هم دارد و می‌تواند چهره صاحبش را شناسایی کند و بعد از این شناسایی، اجازه دسترسی به اطلاعات را بدهد.

های‌میرر می‌تواند اطلاعات مربوط به وزن و درصد چربی بدن را بگیرد و بر اساس آن ویدئوهایی برای توصیه کارهایی که کاربر با آن بتواند به وزن ایده‌آل برسد، نمایش بدهد.

منبع

 
1 نظر
  1. محمد می گوید

    خیلی هم بی ربط نیست D: :

    فصل سوم Black Mirror بازم عالیه 😉

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.