با این کاورها؛ اپل واچ را به ساعت جیبی و بخشی از مد لباس‌تان تبدیل کنید

ساعت‌های مچی به جزیی جدایی‌ناپذیر از وسایل شخصی‌مان تبدیل شدند اما اگر نخواهیم آن‌ها را به دست‌مان ببندیم؛ چه‌کار باید کرد؟

افراد زیادی هستند که دوست دارند ساعت مچی‌شان را در جیب‌شان بگذارند. به‌ویژه، وقتی درباره ساعت اپل صحبت کنیم که به تنهایی یک محصول لوکس و لاکچری است؛ میل به آویزان کردن آن بیشتر می‌شود.

شرکت بوکاردو (Bucardo) برای این دسته از افراد یک کاور مخصوص اپل واچ طراحی کرده است تا بتوانند به راحتی؛ این ساعت مچی را به یک ساعت جیبی یا ساعت آویزانی تبدیل کنند. با این کاور؛ ساعت اپل را می‌توانید در مدل‌های مختلف و متناسب با سلیقه و لباس‌تان ست کنید.

کاورهای بوکاردو برای اپل واچ نسل یک تا سه طراحی شده‌اند و از جنس فلز فولاد ضدزنگ و روکش‌دار طلایی ساخته شده‌اند و یک زنجیر برای آویزان کردن آن دارند. این کاورها می‌توانند از صفحه‌نمایش اپل واچ در مقابل ضربه و خطرات دیگر هم درون جیب انسان محافظت کنند.

بوکاردو برای افرادی که می‌خواهند اپل واچ را از گردن یا جای دیگری آویزان کنند نیز یک مدل کاور مناسب به همراه زنجیر طراحی کرده است. کاربران می‌توانند نوع زنجیر یا قفل آن را برحسب سلیقه و یکی از رنگ‌های نقره‌ای یا طلایی را برای کاور ساعت خود انتخاب کنند.

حتا بوکاردو کاورهای چرمی و ویژه‌ای نیز برای کاربران اپل واچ طراحی کرده است که زیبایی و جلوه چند برابری دارند تا همه افراد مجبور نباشند از زنجیره ساده و کاور فلزی استفاده کنند.

کاورهای ساده رو باز با قیمت‌های ۱۲۰ تا ۱۳۵ دلار فروخته می‌شوند ولی کاورهای با روکش طلا قیمت‌هایی بالاتر و از ۲۲۰ دلار به بالا هستند. طبیعی است که قیمت آن‌ها بالا باشد چون داریم درباره یک وسیله جانبی و شیک برای اپل واچ حرف می‌زنیم.

خود اپل ساعت مچی‌اش را با طراحی زیبایی روانه بازار کرده است و اکنون این کاورها می‌خواهند این پوشیدنی را یک سطح بالاتر ببرند و متناسب با مدهای رایج بازار تغییر شکل و شاید هم تغییر کاربری بدهند!

اگر صاحب یک اپل واچ هستید؛ از این کاورها تهیه می‌کنید یا ترجیح می‌دهید هنوز این ساعت را به مچ دست ببندید؟

منبع

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.