اولین ریش‌تراش هوشمند و متصل فیلیپس چه مزایایی دارد که باید برایش ۳۰۰ یورو هزینه کنیم؟

0

تا کنون گجت‌های نظافتی زیادی با قابلیت اتصال به گوشی یا اینترنت عرضه شده‌اند. از برس‌های مو بگیرید تا مسواک هوشمند ولی بسیاری از آن‌ها راهی به خانه‌های مردم پیدا نکردند.

شرکت فیلیپس با معرفی ریش‌تراش‌های مردان سری ۷۰۰۰ تقریبا چرخه تکامل ریش‌تراش‌های خود را کامل کرد و اولین ریش‌تراش متصل به اسمارت‌فون‌ دنیا را معرفی کرد. برای این سری ریش‌تراش اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌او‌اس منتشر شده و به نام ریش‌تراش‌های هوشمند شناخته می‌شوند ولی واقعا چه کاربردها یا مزایای جدیدی نسبت به ریش‌تراش‌های سنتی دارند؟

ریش‌تراش هوشمند فیلیپس با قیمت ۳۰۰ یورویی تقریبا سه برابر گران‌تر از بهترین ریش‌تراش‌های خوش قیمت بازار است. وقتی قیمت دستگاهی به طور ناگهانی افزایش پیدا می‌کند؛ انتظار مصرف‌کننده نیز این است که به همان نسبت قابلیت‌ها و امکانات بیشتری ارایه بدهد.

این ریش‌تراش‌های فیلیپس از طریق بلوتوث با گوشی‌های هوشمند جفت می‌شوند و یک اپلیکیشن نصب شده روی گوشی به صورت همزمان می‌تواند بازخوردهایی درباره اصلاح و بهبود ریش‌تراشی به کاربران بدهد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

به علاوه، یک برنامه اصلاح شخصی دارد تا به کاربران کمک کند با مشکلات پوستی مبارزه کنند. چه ترفندهایی به کار ببرند تا پوست صورت‌شان پس از اصلاح قرمز نشود و سوزش نداشته باشد یا مداوم به خارش نیفتد.

به علاوه، اتصال ریش‌تراش به گوشی با بلوتوث، یک سری اطلاعات درباره دستگاه و فرآیند ریش‌تراشی به مصرف‌کننده نشان می‌دهد. مثلا اپلیکیشن فیلیپس میزان شارژ باتری ریش‌تراش را نشان می‌دهد، حساسیت پوست را در دوره‌ها و ماه‌های مختلف نشان می‌دهد، امکان تنظیم سرعت ریش‌تراش براساس نوع پوست و اندازه موها وجود دارد یا می‌توان اعلان‌های ریش‌تراش را مشاهده و مطالعه کرد.

این ریش‌‌تراش یک سنسور شتاب‌سنج داخلی دارد که حرکات و سرعت ریش‌تراش را زیر نظر گرفته و به مصرف‌کننده برای استفاده بهتر از دستگاه یا اصلاح بهتر نکاتی را از طریق گوشی تلفن همراه گوش‌زد می‌کند. فیلیپس این فناوری را SmartSensor می‌نامند و مدعی است در دنیا نمونه ندارد.

سرهای چرخشی این ریش‌تراش امکان حرکت تیغه‌های برش در چندین جهت را فراهم می‌کنند که باعث می‌شوند یک اصلاح شیک‌تر و نرم‌تر صورت گیرد. فیلیپس در این دستگاه‌ها از حلقه‌های SkinGlide استفاده کرده است که تیغه‌ها را احاطه کرده و مانع اصطکاک زیادی میان تیغه‌ها با پوست می‌شوند و در نتیجه به مراقبت بیشتر از پوست کمک می‌کنند.

یکی دیگر از مزایای ریش‌تراش‌های سری ۷۰۰۰ فیلیپس؛ استفاده در حمام یا محیط‌های خشک است. مصرف‌کننده‌ها می‌توانند با صورت و پوست مرطوب هم از این ریش‌تراش استفاده کنند تا اصلاح خود را راحت‌تر انجام دهند. همراه با خود ریش‌تراش نیز لوازم جانبی مورد نیاز مانند برس پاک‌کننده مو صورت، کیف مسافرتی برای حمل آسان دستگاه و برس تمیزکننده دستگاه ارایه می‌شود.

حالا شما باید تصمیم بگیرید که آیا حاضراید ۳۰۰ یورو برای چنین قابلیت‌هایی روی یک ریش‌تراش بپردازید یا اینکه هنوز ترجیح می‌دهید از ریش‌تراش‌های قدیمی خود استفاده کنید؟

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.