اپلیکیشن مستقل انیموجی با قابلیت ساخت کلیپ ۲۰ ثانیه‌ای برای آیفون X ساخته شد

0

انیموجی یکی از ویژگی‌های جالب و پرسروصدای آیفون X است. یک سرگرمی جذاب که می‌توانید حرکات صورت خود را به طور زنده به یکی از چند موجود متحرک انتقال دهید و برای دیگران بفرستید.

اپل در هنگام معرفی آیفون X؛ روی این ویژگی تبلیغات زیادی کرد چون از سیستم تشخیص چهره استفاده می‌کند و تا کنون هیچ اسمارت‌فون دیگری چنین چیزی ندارد!

اما انیموجی ارایه شده توسط اپل محدوده به اپلیکیشن Messages این شرکت است و روی دیگر اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی یا شبکه اجتماعی قابل استفاده نیست. همین‌طور؛ مدت زمان ساخت یک کلیپ انیمیشن متحرک تنها ۱۰ ثانیه است.

کاربران باید این کلیپ را بعدا با فرمت‌ ویدیویی ذخیره و روی دیگر اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

به نظر می‌رسد اپل می‌توانست در این بخش بسیار بهتر عمل کند و قابلیت انیموجی را کامل‌تر از آن‌چه که اکنون روی آیفون X می‌بینیم؛ عرضه کند. انیموجی یکی از ویژگی‌های سرگرم‌کننده اسمارت‌فون‌های آینده است ولی اکنون روی آیفون X بسیار محدود و ضعیف ظاهر شده است.

به همین خاطر؛ پیش‌بینی می‌شد سریعا توسعه‌دهنده‌های اپل دست به کار شوند و اپ‌های مستقل و اختصاصی برای انیموجی بسازند که دیگر محدودیت‌های انیموجی خود اپل را نداشته باشد.

اپلیکیشن انیموجی

هنوز چند روز از عرضه آیفون X نگذشته است که شاهدیم اولین اپلیکیشن انیموجی ساخته و اکنون برای دانلود آماده است.

توسعه‌دهنده‌ای به نام Simon B. Støvring یک اپلیکیشن مستقل انیموچی به نام  SBSAnimoji ساخته است که اجازه می‌دهد کاربران به سادگی بتوانند یک کلیپ انیمیشنی ۲۰ ثانیه‌ای با دیگران به اشتراک بگذارند.

با انیموجی خود اپل تنها کلیپ ۱۰ ثانیه‌ای ساخته می‌شود و محدود به برنامه پیام‌رسان خود اپل است.

این اپلیکیشن با API خصوصی اپل توسعه داده شده است. بنابراین؛ انتظار نداریم به این زودی روی اپ‌استور iOS مشاهده شود و دانلوداش برای عموم آزاد باشد. در حال حاضر؛ توسعه‌دهنده‌های iOS می‌توانند این برنامه را دانلود و نصب کنند.

البته، کاربران می‌توانند خودشان را به عنوان یک توسعه‌دهنده رایگان اپل در اپ‌استور رجیستر کنند و بعد با این حساب کاربری اپلیکیشن SBSAnimoji  را روی آیفون X دانلود و نصب کنند.

حتما در آینده اپلیکیشن‌های بیشتری برای انیموجی عرضه می‌شود و شاهد افزایش قابلیت‌ها و امکانات این ویژگی خواهیم بود. ایده‌ای که اپل از آن به خوبی استفاده نکرده اما توسعه‌دهنده‌ها می‌توانند با ایده‌های خود به تکامل برسانند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.