فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» بیش از یک میلیارد بار غیرقانونی دانلود و رکورددارترین سریال ۲۰۱۷ شد

1

اتفاق‌های مختلفی برای فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» افتاد اما باز هم بیشترین دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داد.

با پایان یافتن سال ۲۰۱۷؛ مانند تمامی بخش‌ها آمارهایی از بیشترین دانلودهای غیرقانونی فیلم و سریال نیز منتشر شده است.

سریال «بازی تاج و تخت» برای ششمین سال متوالی رکورددار دانلودهای غیرقانونی است. سریالی تاریخی و حماسی که سال‌ها است محبوب‌ترین سریال دنیا بوده و طرفداران زیادی دارد.

بیش از یک میلیارد دانلود فصل هفتم

سایت «تورنت فریک» گزارش داده است یک روز ۴۰۰ هزار نفر به طور همزمان فقط روی این سایت در حال دانلود قسمت پایانی فصل هفتم این سریال بودند. رکوردی که تا کنون در دنیا سابقه نداشته است.

شرکت Muso که آمار دانلودهای غیرقانونی و تورنت‌ها را جمع‌آوری می‌کند؛ گزارش داده است که فصل هفتم این سریال حدود ۱.۰۲۹.۷۸۷.۶۶۸ بار دانلود شده است؛ یعنی بیش از یک میلیارد بار!

همچنین، این سریال در ۷۲ ساعت اول پخش نزدیک به ۹۰ میلیون بار دانلود شده است. بخش پایانی نیز در ۷۲ ساعت بیش از ۱۲۰ میلیون بار دانلود شده است.

گزارش‌های دیگر نشان می‌دهند که تعداد افرادی که قانونی این سریال را مشاهده کردند؛ به طور متوسط ۳۱ میلیون نفر برای هر قسمت است.

این رکوردها در تاریخ دانلودهای غیرقانونی برای اولین بار ثبت شده‌اند و نشان می‌دهند این سریال چقدر توانسته سرگرم‌کننده باشد و به یک پدیده بزرگ جهانی تبدیل شود.

تمامی این رکوردهای دانلود غیرقانونی برای فصل هفتم «بازی تاج و تخت» در حالی است که داستان این فصل روی اینترنت لو رفته بود. هکرها سایت شرکت HBO را هک کردند و علاوه بر فیلم‌نامه، بخش‌هایی از اپیزودهای پخش نشده این سریال را نیز در فضای مجازی منتشر کردند.

به علاوه، یکی از قسمت‌های این فصل به طور اشتباهی زودتر از موعد در اروپا منتشر شد که سریعا کپی و روی سایت‌های دانلودهای غیرقانونی قرار گرفت.

فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» در بهار سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود و به این ترتیب در سال ۲۰۱۸ دیگر رکورددار دانلودهای غیرقانونی نخواهد بود.

از دیگر سریال‌های رکورددار غیرقانونی در سال ۲۰۱۷ می‌توان به سریال‌های «مرده متحرک» و «ریک و مورتی» اشاره کرد. «نظریه بیگ بنگ»، «فرار از زندان»، «شرلوک»، «وایکینگ‌ها»، «دادخواست‌ها»،‌ «فلش» ‌و «کماندار» نیز در رده‌های بعدی دانلود غیرقانونی هستند.

   
1 نظر
  1. دانلود می گوید

    واقعا بی نظیر ساختن این سریال رو
    نمیشه دنبالش نکرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.