کسپرسکی: دانلود تورنتی سریال گیم آو ترونز (بازی تاج و تخت) و سریال‌های محبوب دیگر، شاید شما را تبدیل به یکی از ۱۲۰ هزار نفری قربانی بدافزارها کند!

سریال گیم آو ترونز

هفته پیش خبرهایی به گوش رسید مبنی بر اینکه قسمت اول فصل هشتم و نهایی سریال بازی تاچ و تخت (گیم آور ترونز)، لو رفته و می‌شود آن را از طریق تورنت دانلود کرد. میزان اشتیاق دوست‌داران این سریال برای اطلاع از سرنوشت کاراکترهای محبوب این سریال آنقدر زیاد است که روزهای کم باقی مانده را نمی‌تواند منتظر بمانند و صبر پیشه کنند.

اما مطابق هشداری که شرکت امنیتی کسپرسکی داده، شما باید این روزها خیلی بیشتر احتیاط کنید و هنگامی که اپیزودهای سریال محبوب از گیم آو ترونز گرفته تا Arrow و مردگان متحرک Walking Dead را از تورنت می‌گیرید، همواره با درجه‌ای از خطر امنیتی روبرو هستید.

مطابق گزارش این شرکت، در حالی که در یک سال گذشته هیچ اپیزود جدیدی از گیم آو ترونز پخش نشده، حجم محبوبیت این سریال آنقدر بالا بوده که تعداد قربانیان فایل‌های کاذب آلوده این سریال، به تنهایی ۱۷ درصد کل دانلودهای نافرجام و آلوده‌کننده را شامل می‌شده و در این یک سال ۲۰ هزار کامپیوتر به بدافزار آلوده شده‌اند. این بدافزارها کاربران را با ۳۳ مشکل امنیتی مختلف مواجه کرده‌اند.

در کل در یک سال پیش، طبق گزارش کسپرسکی، ۱۲۰ هزار نفر در پی دانلود تورنتی سریال‌ها، با مشکل امنیتی سیستم‌هایشان مواجه شده‌اند.

سریال گیم آو ترونز

عکسی از تازه‌ترین تریلر منتشر شده از فصل آخر سریال گیم آو ترونز

چاره کار چیست؟

مسلما ساده‌ترین و موثرترین آنها اشتراک پولی شبکه‌ها، شامل HBO است. اما غیر از این کسپرسکی توصیه کرده که کلیه فایل‌ها، شامل فایل‌های ویدئویی سریال‌ها را منابع معتبر و سایت تورنت خوب بگیرید و مواظب باشید که فایل‌هایی که می‌گیرید، حتما پسوندهای شناخته شده ویدئویی داشته باشند و فایل اجرایی یا .exe نباشند.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.