با این اپلیکیشن واقعیت افزوده بهترین ابرو و سایه را برای چهره‌تان انتخاب کنید

0

وقتی فناوریی مانند واقعیت افزوده در همه حوزه‌های زندگی روزمره ما ورود کرده است؛ طبیعی است که باید منتظر اپلیکیشن‌های آرایش‌گری و مد و زیبایی هم بود!

سایت لوازم آرایشی Benefit Cosmetics یک اپلیکیشن تحت وب واقعیت افزوده به نام «Brow Try-On» منتشر کرده است که حتما برای دختران و خانم‌ها بسیار جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

این اپلیکیشن با استفاده از دوربین کامپیوتر یا موبایل؛ چهره کاربر را ردگیری کرده و یک سری خط ابرو و سایه مناسب با آن پیشنهاد می‌کند. کاربران به راحتی با این اپلیکیشن می‌توانند چهره خودشان را مثلا پس از برداشتن ابرو یا نازک کردن آن‌ها و همراه با آرایش سایه‌های مختلف ببینند.

این اپلیکیشن هم به صورت آنلاین و بی‌درنگ کار می‌کند و هم می‌توان یک عکس روی آن آپلود کرد تا تغییرات روی این عکس انجام شوند. استفاده آنلاین و بی‌درنگ از این برنامه جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر است.

هجوم فناوری به دنیای مد و زیبایی

اپلیکیشن Brow Try-On براساس چهره و رنگ پوست و فاکتورهای دیگر؛ یک سری پیشنهادات به کاربر می‌دهد ولی خود آن‌ها می‌توانند با ابزارهایی که وجود دارد؛ رنگ‌ها یا اندازه و کلفتی نازکی ابروها را دستکاری کنند تا به بهترین گزینه دلخواه‌شان برسند.

مدیر بخش بازار شرکت Benefit Cosmetics می‌گوید؛ «اپلیکیشن Brow Try-On نسل بعدی فناوری Brow Transformation این شرکت است که براساس تکنیک brow-mapping استفاده شده در فروشگاه‌های این شرکت طراحی شده است و سعی می‌کند براساس رنگ مو و پوست و برش‌ها، بهترین و دقیق‌ترین آرایش را پیشنهاد کند.»

طبیعی است که این اپلیکیشن در انتها نیز یک سری محصولات آرایشی و بهداشتی به کاربران پیشنهاد می‌کند و آن‌ها را به سوی سفارش و خرید آنلاین‌شان سوق خواهد داد.

در چند وقت اخیر؛ شاهد ورود فناوری به دنیای مد و زیبایی بودیم. چندین شرکت مطرح و بزرگ این حوزه سعی کردند با استفاده از مزایای فناوری‌هایی مانند واقعیت افزوده و اپلیکیشن‌های موبایل؛ مشتریان بیشتری جمع کنند یا محصولات خود را به فروش برسانند.

منبع


مطالب دسته سرگرمی سایت یک پزشک را بخوانید.

نمونه‌هایی از مطالبی که پیشنهاد می‌کنیم:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.