سرانجام می‌توانید با این بالش مسافرتی در هواپیما به راحتی بخوابید

0

بشر به سفر اهمیت می‌دهد و دوست دارد از یک سوی جهان به سوی دیگرش برود و دنیاهای تازه‌ای را کشف و مشاهده کند.

اما به همان اندازه که سفر اهمیت دارد؛ «راحتی» در سفر نیز برایش مهم است و به دنبال خرید تجهیزاتی است که در سفر، آرامش‌بخش باشند و خسته‌گی‌اش را به در کنند.

بالش مسافرتی بولرست (البته نام کامل آن BullRest Memory Foam Travel Pillow است) از طراحی ارگونومیک و سبکی سود می‌برد. این بالش به راحتی قابل حمل است و می‌تواند در مسافرت‌های طولانی، خیال‌تان را از بابت خوابیدن در مکان‌هایی مانند هواپیما آسوده کند.

این بالش به طرز هوشمندانه‌ای در اندازه‌ایی کوچک و قابل حمل ساخته شده و در آن از جنس مموری فوم استفاده شده تا گردن شما را به طور کامل بگیرد. این بالش مهره‌های گردن C1 تا C7 را در وضعیت مناسبی نگه می‌دارد تا تحمل هیچ‌گونه فشار یا آسیبی نشوند.

طراحی ارگونومیک و سبک

اندازه این بالش به گونه‌ای است که برای نزدیک به ۸۵ درصد افراد بزرگ‌سال مناسب است. مموری فوم استفاده شده در این بالش می‌تواند براساس اندازه سر شما؛ تغییر کند و از سر، شانه‌ها و مهره‌های گردن محافظت و آن‌ها را در تراز مناسبی نسبت به وضعیت بدن قرار دهد.

بالش‌های مسافرتی سنتی و معمولی در بازار این ویژگی‌ها را ندارند و معمولا خشک و بدون انعطاف‌پذیری هستند که پس از مدتی هم وا رفته و دیگر نمی‌توانند مهره‌های گردن را درست نگه‌داری کنند. بالش بولرست اجازه نمی‌دهد گردن یا سر شما پس از خواب؛ به یک سو خم شود و همیشه در یک حالت مناسب ولی راحت قرار می‌گیرد.

یک کیف سبک خارجی از جنس میکروفیبری دارد که باز هم به حمل راحت بالش کمک می‌کند و می‌توانید در هر کجا همراه خود ببرید. این کیف قابلیت اتصال به ساک، چمدان، کوله‌پشتی و دیگر تجهیزات مسافرتی را دارد.

وزن خود بالش فقط ۱۹۳ گرم است. بالش بولرست قابل شست‌وشو است و به راحتی با صابون و یک پارچه نم‌دار تمیز می‌شود. این بالش به رنگ‌های آبی، سبز و نارنجی تولید می‌شود و با قیمت ۳۸ دلار به فروش می‌رسد.

منبع


مطالب دسته سرگرمی‌های خنده‌دار سایت یک پزشک را بخوانید.

نمونه‌هایی از مطالبی که پیشنهاد می‌کنیم:


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.