امروز آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس قرمز رنگ رونمایی می‌شوند

0

منابع مختلفی از جمله رویترز گزارش دادند اپل امروز (۹ آوریل) از آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس قرمزرنگ رونمایی خواهد کرد ولی این مراسم در آفریقا و بدون سروصدا انجام می‌شود.

سایت مک رومرز نیز گزارش داده این آیفون کمیاب با همکاری شرکت RED و به طور نمادین برای مبارزه با ایدز در آفریقا معرفی خواهد شد. اپراتور مخابراتی «ویرجین موبایل» نیز در اطلاعیه‌ای، معرفی آیفون ۸ قرمزرنگ در ۹ آوریل را خبر داده است.

در اطلاعیه «ویرجین موبایل» آمده این آیفون جدید برای پیش‌سفارش آماده است ولی مشخص نیست که آیا آیفون X قرمز هم عرضه خواهد شد یا خیر!

برخی اشخاص معروف نزدیک به منابع خبری اپل مانند «جون ژانگ» و «استیو هَمراستوفر» نیز موضوع رونمایی از آیفون های ۸ قرمز را تایید کردند.

آیفون X قرمز؟ فعلا نه!

اما سایت فوربس با قطعیت اعلام کرده است اپل برنامه‌ای برای عرضه آیفون X قرمزرنگ ندارد. این سایت زمان پیش‌خرید آیفون‌های ۸ قرمز رنگ را ۲۴ ساعت پس از معرفی آن‌ها، یعنی صبح روز ۱۰ آوریل اعلام کرده است.

شرکت اپل تولید آیفون‌های قرمز رنگ را از سال ۲۰۰۶ و با همکاری گروه موسیقی U2 به سرکردگی «بونو» ستاره راک و کمپین ONE به مدیریت بابی شریور(برادرزاده جان اف کندی) آغاز کرده و تا کنون ادامه داده است.

سال گذشته نیز آیفون‌های سری ۷ قرمزرنگ در ماه مارس معرفی شدند. در حالی‌که اپل عرضه آیفون قرمز رنگ را عرضه به شرکت‌های فعال در مبارزه با بیماری ایدز اختصاص داده و به طور خاص بازار هشت کشور آفریقایی مانند غنا، تانزانیا، زامیا و غیره هدف قرار داده است؛ بسیاری از کاربران آیفون هر ساله منتظر عرضه این مدل هستند و با استقبال بسیار خوبی روبرو می‌شود.

اپل آیفون X را فقط در دو رنگ نقره‌ای و خاکستری عرضه کرده است ولی آیفون‌های سری ۸ در سه رنگ طلایی، نقره‌ای و خاکستری عرضه شدند. برخی شایعات می‌گوید اپل از آیفون X طلایی هم در مراسم سپتامبر خود رونمایی خواهد کرد ولی معلوم نیست نهایتا شاهد عرضه آیفون X قرمزرنگ هستیم یا خیر!

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.