اپلیکیشن ۱Password با طراحی جدید و بهینه‌سازی‌های مهمی برای ویندوز منتشر شد

0

پس از چند روز از انتشار به‌روزرسانی بزرگ جدید اپلیکیشن ۱Password برای سیستم‌عامل مک؛ حالا نسخه ویندوزی این نرم‌افزار معروف مدیریت گذرواژه‌ها برای ویندوز هم در دسترس قرار گرفت.

در نسخه ویندوزی اپلیکیشن ۱Password شاهد تمام ویژگی‌ها و بهبودهای نسخه مک هستیم؛ به علاوه اینکه از Windows Hello نیز پشتیبانی می‌شود تا امکان استفاده از سیستم‌های بیومتریکی مانند اثر انگشت و تشخیص چهره هم وجود داشته باشد.

نسخه ۷ این اپلیکیشن هم در طراحی و هم در برخی ویژگی‌ها شاهد بهبودهایی بوده است. نوار کناری این برنامه بسیار ساده‌تر و خواناتر طراحی شده است.

امکان دسترسی سریع دستی به گذرواژه‌های استفاده شده برای برخی نرم‌افزارهای و سایت وجود دارد. به‌ویژه گذرواژه‌هایی که خود نرم‌افزار ۱Password نمی‌تواند به طور خودکار آن‌ها را تکمیل کند.

ویژگی جدید دیگر اپلیکیشن ۱Password، ادغام با پایگاه داده «?Have I Been Pwned» برای کشف رمزهای عبور در خطر افتاده است. در رابط کاربری این نرم‌افزار هم شاهد استفاده از فونت‌های جدیدی هستیم.

قیمت‌های اشتراک در ۱Password تغییری نکردند و همانند سابق هستند. تک کاربره باید ماهی ۲.۹۹ دلار پرداخت کند و حساب‌های کاربری چند کاربره یا خانوادگی ۴.۹۹ دلار هستند. هر دو برنامه هم ۳۰ روز استفاده رایگان و آزمایشی دارند.

همین‌طور، کاربران می‌توانند با پرداخت ۴۹.۹۹ دلار یک مجوز برای مدت محدودی خریداری کنند. پس از برداشتن تخفیف‌ها؛ این هزینه ۶۴.۹۹ دلار خواهد بود. کسب‌وکارها هم می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای ۷.۹۹ دلاری در ماه از این نرم‌افزار قدرتمند مدیریت حساب‌های کاربری و گذرواژه‌ها سود ببرند.

علاقه‌مندان برای دانلود نسخه جدید اپلیکیشن ۱Password برای پلتفرم‌های ویندوز و مک به سایت ۱Password مراجعه کنند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.