معرفی اپلیکیشن: ساخت استوری‌های ویدیویی واقعیت افزوده در آیفون با Vxcam

0

انگار این روزها آپلود عکس‌هایی خام و ساده روی شبکه‌های اجتماعی جذابیت چندانی ندارد.

کاربران دوست دارند به عکس‌های خود استیکرها و ایموجی‌هایی سه بعدی اضافه کنند یا عکس‌ها را به شکل‌هایی درآورند که جادوگرانه به نظر برسند و واقعیت افزوده باشند.

بهتر از همه این‌ها، ساخت ویدیوهایی واقعیت افزوده از محیط‌های اطراف‌مان است تا بیشتر جلب توجه کرده و رویاگونه به نظر برسد.

اپلیکیشن Vxcam برای دستگاه‌های آیفون و آیپد به شما اجازه ساخت ویدیوها و عکس‌های واقعیت افزوده را می‌دهد. این اپلیکیشن با امتیاز ۴.۶ در اپ‌استور یکی از بهترین نرم‌افزارها برای افزودن متن، ایموجی و ویدیوهای سه‌بعدی به محیط اطراف یا عکس‌ها است.

پس از ساخت ویدیوها و عکس‌ها، به راحتی می‌توانید آ‌ن‌ها را با کاربران دیگر روی فیسبوک، اینستاگرام، اسنپ‌چت و واتساپ به اشتراک بگذارید یا روی حافظه داخلی آیفون و آیپد ذخیره کنید. برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن به شرح زیر است:

افزودن متن‌های واقعیت افزوده در هر فونت و رنگی

اضافه کردن ویدیو به محیط‌هایی که در آن هستید

صحبت کردن در ویدیوهایی سه بعدی

کوچک و بزرگ کردن سوژه‌ها در عکس‌ها

ساخت ویدیوهای واقعیت مجازی از محیط‌های ساده اطراف

استفاده در رویدادها برای نمایش مسیر و حرکت در محیط

استفاده برای نمایش خانه‌ها و مستغلات یا تبلیغ آن‌ها

بهینه‌سازی عکس‌ها و ویدیوها برای آیفون X

در نسخه‌های جدید این اپلیکیشن امکان ویرایش دوباره عکس‌ها و ویدیو وجود دارد. می‌توانید یک عکس را باز کرده و متن آن تغییر دهید یا اندازه آن را دست‌کاری کنید. همین‌طور، افکت‌های واقعیت افزوده جدیدی اضافه شده است که باز هم می‌توان روی تصاویر و ویدیوهای گذشته به‌روزرسانی کرد.

اپلیکیشن Vxcam برای مدت محدودی در اپ‌استور رایگان شده است و پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت طلایی برای دانلود و نصب آن استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.