چگونه از ویژگی جدید و سرگرم‌کننده میموجی در iOS 12 استفاده کنیم؟

0

اپل در کنفرانس توسعه‌دهنده‌گان ژوئن خود از ویژگی Memoji به عنوان یکی از برجسته‌ترین قابلیت‌های iOS 12 رونمایی کرد.

حالا iOS 12 منتشر شده و هر کاربری که از آیفون X یا آیفون‌های مدل بالاتر از آن استفاده می‌کند و به iOS 12 به‌روزرسانی کرده است؛ می‌توانید از میموجی‌ها لذت ببرد و سرگرم شود. میموجی‌هایی که می‌توانند بسیار زیبا و شاد یا ترسناک و وحشتناک باشند و در چت‌های روزانه برای دیگران ارسال شوند.

میموجی چیست؟

میموجی‌ها یک نوع جدیدی از استیکرهای انیموجی هستند. کارکترهایی متحرک و انیمیشنی که روی آیفون ۱۰ و مدل‌های بالاتر مجهز به سیستم تشخیص چهره ساخته و اجرا می‌شوند. میموجی‌ها می‌توانند کارکترهایی کارتونی با میمک‌ها و شکلک‌های طبیعی چهره کاربران باشند.

میموجی‌ها همان احساس و ظاهر و کاربرد انیموجی‌ها را دارند ولی به جای استفاده از کارکتر حیوانی مانند اژدها و ببر؛ شما می‌توانید شخصیت‌های انسانی شبیه خودتان یا هرکس دیگری طراحی و استفاده کنید.

ساخت میموجی‌های خلاقانه

برای ساخت یک میموجی باید به اپلیکیشن Messages اپل مراجعه کنید.

در این نرم‌افزار، یک باکس مکالمه را باز کنید و روی آیکون اپلیکیشن Animoji تقه‌ای بزنید. در ادامه، روی آیکون «+» بزنید. اگر این آیکون را مشاهده نمی‌کنید؛ صفحه را به سمت راست اسکرول کنید تا نمایش داده شود.

حالا می‌توانید میموجی سفارشی خودتان را بسازید. ابتدا یک تصویر پایه را انتخاب می‌کنید و بعد می‌توانید رنگ پوست، رنگ مو، مدل مو، شکل سر، چشم‌ها، بینی، لب‌ها، گوش‌ها، ریش و سبیل، عینک، کلاه و خیلی چیزهای دیگر را به میموجی اضافه کنید تا به طور کامل آن چیزی شود که دوست دارید.

همین‌طور که این تغییرات را اعمال می‌کنید؛ به طور زنده و بی‌درنگ روی میموجی اعمال شده و شکل نهایی را مشاهده می‌کنید.

میموجی را زنده کنید

حالا می‌توانید یک کلیپ ویدیویی ۳۰ ثانیه‌ای از میموجی ساخته شده تهیه کنید و برای دوستان و افراد دیگر ارسال کنید. این کار بیشتر شبیه به انیموجی‌ها است.

اما با یک ویژگی جدید در دوربین اپلیکیشن Messages می‌توانید از یک افکت استفاده کرده و میموجی ساخته شده را به جای چهره و سر خودتان در این کلیپ ویدیویی ۳۰ ثانیه‌ای جابه‌جا کنید و کلیپ سرگرم‌کننده و جذاب‌تری بسازید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.