تماشا کنید: ویدیوی مفهومی از آیفون‌های XS که نشان می‌دهد طلایی رنگ و با اندازه صفحه‌نمایش بزرگ‌تر هستند

0

چند روز پیش یک تصویر از آیفون‌های جدید اپل روی اینترنت منتشر شد.

غالب سایت‌ها این تصاویر را متعلق به آیفون‌های XS و XS plus اپل دانستند که قرار است در تاریخ ۲۱ شهریورماه رونمایی شوند. در این تصویر به وضوح رنگ طلایی و صفحه‌نمایش بزرگ‌تر این مدل آیفون‌ها مشخص بود.

حالا یک ویدیوی اختصاصی از معرفی این دو آیفون روی وب منتشر شده است که علاوه بر نمایش کامل ظاهر این مدل آیفون‌ها، برخی شک‌ها و تردیدهای گذشته را از بین می‌برد و به طور یقین می‌توانیم منتظر رونمایی از آیفون XS طلایی با صفحه‌نمایش ۶.۵ اینچی باشیم.

این ویدیوی مفهومی تصاویری از دو آیفون XS و XS Plus را از زوایای مختلف نشان می‌دهد. همان‌طور که در ابتدای ویدیو هم اشاره شده؛ این تصاویر مفهومی و رندر شده از اطلاعاتی هستند که درباره آیفون‌های XS در وب منتشر شده است.

اما همین تصاویر می‌توانند برخی نکات و مشخصات آیفون‌های جدید اپل را لو بدهند.

طلایی و اندازه صفحه‌نمایش متفاوت

در این ویدیو هر دو آیفون XS طلایی رنگ هستند و یکی از صفحه‌نمایش بزرگ‌تر سود می‌برد که احتمالا همان آیفون ۶.۵ اینچی است.

شایعات می‌گویند آیفون XS معمولی در اندازه ۵.۸ اینچی معرفی می‌شود. ابعاد این آیفون بسیار شبیه به آیفون ۱۰ است که سال گذشته معرفی شد.

از دیگر نکات قابل برداشت از این ویدیوی مفهومی؛ بریدگی ناچ کوچک‌تر آیفون‌های جدید نسبت به آیفون ۱۰ اصلی است. قبلا هم برخی منابع گزارش داده بودند که اپل در پی کوچک‌تر و زیباتر کردن بریدگی صفحه‌نمایش است.

اگر شایعات درست گفته باشند؛ اپل علاوه بر آیفون‌های ۱۰ اس و ۱۰ اس پلاس، یک آیفون ۶.۱ اینچی با صفحه‌نمایش LCD نیز رونمایی خواهد کرد که قیمتی ارزان‌تر از آیفون‌های XS دارد.

اپل حدود یک هفته دیگر از این آیفون‌های جدید به همراه اپل واچ ۴ و احتمالا دو آیپد جدید رونمایی می‌کند. دعوت‌نامه این مراسم با شعار «دور هم جمع شویم» (Gather Round) برای مدعوین ارسال شده است و همه بی‌صبرانه منتظر رویداد ۱۲ سپتامبر هستند.

در زیر می‌توانید ویدیوی مفهومی از آیفون‌های XS و XS Plus را مشاهده کنید:

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.