مایکروسافت اعضای چت ویدیویی اسکایپ را دو برابر کرد تا ۵۰ نفر بتوانند در ویدیو کنفرانس شرکت کنند

0

مایکروسافت می‌خواهد تعداد افراد حاضر در یک گروه چت ویدیویی نرم‌افزار اسکایپ را دو برابر کند.

تغییر جدید این نرم‌افزار از امروز به صورت آزمایشی آغاز خواهد شد و برای برخی کاربران و حساب‌های کاربری شرکتی، محدودیت ۲۵ نفر در چت ویدیویی برداشته می‌شود تا حداکثر ۵۰ نفر بتوانند به طور همزمان در گروه چت ویدیویی آنلاین باشند.

این تغییر به نفع کسب‌وکارها و شرکت‌های کوچک‌تر است و به آن‌ها کمک خواهد کرد از خدمات اسکایپ برای جلسات یا ویدیو کنفرانس‌های خود استفاده کنند.

مایکروسافت با دو برابر کردن افراد حاضر در گروه چت ویدیویی، محدودیت ۳۲ نفره اپل در چت ویدیویی FaceTime را نیز پشت سر می‌گذارد.

ساده‌تر شدن ویدیو کنفرانس در اسکایپ

همچنین، مایکروسافت با ارسال اعلان به کاربران در چت‌های ویدیویی بزرگ، این تماس‌ها را مدیریت می‌کند و دیگر نیازی نیست که به تمام اعضا برای ورود به چت ویدیویی تماس گرفته شود.

اگر کاربری اعلان و دعوت به چت ویدیویی را دریافت نکند یا پاسخی به آن ندهد؛ امکان تماس ویدیویی برا او وجود دارد.

مایکروسافت در پی ساده‌تر کردن شرایط برگزاری یک نشست ویدیویی بزرگ در اسکایپ برای کسب‌وکارها است و می‌خواهد آن‌ها سریع‌تر و کارآمدتر از گذشته بتوانند از چت ویدیویی با افراد زیاد سود ببرند.

افرادی که مشتاق تست کردن ویژگی جدید اسکایپ هستند؛ می‌توانند با دریافت و نصب نسخه بتای این نرم‌افزار، چت گروهی ۵۰ نفره را آزمایش کنند.

ولی احتمالا این ویژگی به طور رسمی در ماه آینده میلادی عرضه خواهد شد.

مایکروسافت چند روز پیش هم از نسخه وب جدید نرم‌افزار اسکایپ رونمایی کرد که شامل چندین ویژگی مهم مانند تماس ویدیویی HD، رابط کاربری بازطراحی شده به‌ویژه در بخش اعلان‌ها و تاریخچه بود.

در حال حاضر، اسکایپ مایکروسافت حدود ۱.۵۵ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد که با فیسبوک با ۱.۳ میلیارد کاربر و وی‌چت رقابت می‌کند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.