واتساپ نمی‌خواهد در روزهای کرونایی، از زوم و اسکایپ و دیگر رقبا کم بیاورد: به‌روزرسانی خوب با امکان تماس ویدئویی همزمان ۸ نفر با هم

0

تا پیش از مشکل جهانی کرونا، شاید فقط افراد اندکی نیاز داشتند که تماس‌های ویدئویی همزمان برقرار کنند و بنابراین توسعه‌دهندگان و مدیران اپ‌های ارتباطی، وقت و سرمایه زیادی روی این امر اختصاص نمی‌دادند.

اما حالا، همه ما به ویژگی برقراری تماس‌های ویدئویی همزمان چندنفری، نیاز پیدا کرده‌ایم.

واتساپ با اینکه فراگیر است و کاربران زیادی دارد، اما معمولا به‌روزرسانی‌های قطره‌چکانی ارائه می‌دهند و در هر به‌روزرسانی، ویژگی‌های ساده‌ای که ماه‌ها و سال‌هاست سرویس‌هایی مثل تلگرام دارند، به اسم به‌روزرسانی به خورد ما می‌دهد.

اما فیلتر نبودن واتساپ، سادگی و همچنین نصب بودن آن روی اکثر گوشی‌ها باعث شده که به اصطلاح کارراه‌انداز باشد.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

و حالا خبرهایی از یک به‌روزرسانی به اصطلاح انقلابی در واتساپ به گوش می‌رسد که یکی از اجزای آن افزوده شدن امکان تماس ویدئوی همزمان ۸ نفر با هم است. سابق بر این تنها ۴ نفر می‌توانستند تماس ویدئویی با هم برقرار کنند.

نسخه بتای اپلیکیشن iOS و اندروید واتساپ حالا این ویژگی جدید دارد. نسخه بتای اپ‌های iOS را همان طور که می‌دانید باید با TestFlight بگیرید.

در مقام مقایسه زوم و Hangouts در نسخه پولی امکان تماس ویدئویی ۲۵۰ نفر را با هم می‌دهند و اسکایپ هم امکان تماس همزمان۵۰ نفر با هم را فراهم می‌کند.

امیدواریم که واتساپ بتواند زودتر عقب‌افتادگی‌های خود را جبران کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.