نسخه رایگانی از سری بازی‌های «فورزا» برای ویندوز ۱۰ منتشر شد؛ اندروید و iOS تا آخر ماه!

0

مایکروسافت نسخه رایگانی از بازی Forza برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد و تا آخر ماه میلادی نسخه‌های اندرویدی و iOS آن نیز عرضه می‌شود.

بازی Forza Street نخستین نسخه از سری بازی‌های «فورزا» است که برای پلتفرمی به غیر از پی‌سی و ایکس‌باکس منتشر می‌شود.

در «فورزا استریت» که به نظر می‌رسد یک نسخه بازآفرینی شده از بازی به نام «Miami Street» است؛ می‌توانید مسابقه‌ای کمتر از یک دقیقه بدهید یا در مسابقات طولانی‌تری شرکت کنید.

شما با پیشرفت در مسابقه می‌توانید ماشین‌های مسابقه‌ای بیشتری جمع‌آوری کنید. بسیاری از دستاوردها و پیشرفت‌های بازی‌های فورزا در ایکس‌باکس دوباره اینجا تکرار شده و در دسترس هستند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

استودیوی بازی‌سازی Turn 10 Studios که متعلق به مایکروسافت است؛ بازی Forza Street را با کنترل‌هایی ساده و مبتنی بر زمان طراحی کرده تا هرکجا که هستید؛ بتوانید مسابقه دهید.

جذب طرفداران جدید برای بازی فورزا

شما باید یک کلید (به نظر می‌رسد در نسخه‌های موبایلی لمس صفحه‌نمایش) را فشار دهید تا ماشین شروع به شتاب‌گیری و سرعت کند و همین‌طور به سرعت‌اش افزوده شود تا پرواز کند.

با زدن کلید دوم یا لمس صفحه‌نمایش می‌توانید بهبوددهنده‌های مسابقه را در هنگام نیاز فعال کنید. زمان‌بندی سرعت و گاز، ترمز، تقویت سیستم ماشین برای پیروزی در مسابفه برخی از قابلیت‌های بازی «فورزا استریت» هستند.

سیستم کنترل این بازی در نوع خودش پیچیده‌ترین یا مجهزترین در دنیا نیست ولی به شما اجازه می‌دهد هنگامی که در اتوبوس، مترو، تاکسی و مکان‌هایی هستید که امکان جنب و جوش ندارید و باید یک‌جا بایستید؛ از مسابفه دادن لذت ببرید و سرگرم شوید.

مایکروسافت می‌گوید این بازی قابلیت جذب گیمرهای حرفه‌ای سری بازی‌های فورزا و طرفداران جدید بازی‌های مسابقه‌ای خودرو را دارد. هر کاربر می‌تواند برای خودش یک مجموعه از مسابقه‌ها و پیکربندی‌ها تعریف و با ماشین‌های دیگر رقابت کند.

بازی «فورزا استریت» را می‌توانید از اپ‌استور مایکروسافت به طور رایگان برای ویندوز ۱۰ دانلود و نصب کنید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.