طرح پیش‌فروش ایران خودرو با موعد تحویل سال ۹۹ آغاز شد

شرکت ایران خودرو اولین طرح پیش‌فروش خود در سال ۹۸ را کلید زد.

پس از اتفاقات رخ داده در سال ۹۷ برای خودروسازها که شامل کاهش تولید و افزایش قیمت قطعات و به تبع آن افزایش قیمت خودروها در بازار بود؛ دوباره همه نگاه‌ها به طرح‌های پیش‌فروش‌ها جلب شده است.

البته، ایران خودرو از بهمن ماه سال گذشته، طرح‌های فروش فوری با تحویل ۳۰ روزه را در دستور کار خود قرار داد تا بتوانند قیمت‌های بازار را کنترل کرده و تا حدودی به آشفتگی این بازار سروسامان دهد.

اکنون، همزمان با آغاز طرح فروش فوری این خودروساز برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، ۲۶ و ۲۷ فروردین‌ها؛ اولین طرح پیش‌فروش آن‌ها در سال جدید نیز آغاز می‌شود.

شرایط طرح پیش‌فروش ایران خودرو

در این طرح که چندین مدل خودروی تولیدی این شرکت را شامل می‌شود؛ موعد تحول آن‌ها سال ۹۹ و ماه‌های اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد با سود مشارکت ۱۵ تا ۱۸ درصد است.

زمان آغاز طرح پیش‌فروش ایران‌ خودرو روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ساعت ۱۰ صبح تا ۳۱ فروردین ماه یا اتمام ظرفیت ثبت‌نام است. متقاضیان ثبت‌نام در این طرح باید وارد سایت esale.ikco.ir شوند.

در اولین طرح پیش‌فروش ایران خودرو، براساس اعلام این شرکت خودروهایی نظیر پژو ۴۰۵، سمند LX، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵، پژو ۲۰۷ دنده دستی و پژو پارس LX با پیش پرداخت ۳۴ تا ۴۳ میلیون تومان در این طرح آماده عرضه به مشتریان همیشه در صف هستند.

ایران خودرو در اطلاعیه خود تاکید کرده که ثبت‌نام در این طرح اینترنتی و فقط از طریق سایت  esale.ikco.ir صورت می‌پذیرد. قیمت نهایی خودرو نیز در زمان تحویل تعیین خواهد شد.

امکان ثبت‌نام در این بخش‌نامه برای مشتریان حقیقی و مشتری دوم نمایندگی‌ها مجاز است.

انتخاب کارت طلایی در ثبت‌نام‌های گروه‌های خودرویی سمند، رانا و پارس به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه در زمان ارسال دعوت‌نامه مکان‌پذیر خواهد بود.

تخفیف خرید «محصول ایرانی» علاوه بر سود مشارکت برای برخی محصولات مطابق با جدول زیر در نظرگرفته شده است و پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه‌التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است که در صورت منقضی شدن دعوتنامه  یا انصراف قرارداد قابل ارائه نیست.

دانلود بخشنامه طرح پیش‌فروش ایران خودرو در فروردین ۹۸

دانلود بخشنامه طرح فروش فوری ایران خودرو در فروردین ۹۸ (پژو پارس + پژو ۲۰۶ صندوقدار)

دانلود بخشنامه طرح فروش فوری ایران خودرو در فروردین ۹۸ (پژو ۴۰۵ + پژو ۲۰۶ تیپ ۵)

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.