سامسونگ پس از رونمایی از گلکسی نوت ۱۰، ویدیوهای تمسخرآمیز خود درباره آیفون‌های بدون جک هدفون را پاک کرد

0

سامسونگ گوشی گلکسی نوت ۱۰ را بدون جک هدفون ساخته است. سال‌ها سامسونگ آیفون و دیگر گوشی‌ها را به خاطر نداشتن جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون مورد تمسخر قرار داده ولی در نهایت زمان ثابت کرد این رویکرد اجتناب‌ناپذیر است.

در همین فاصله چند روز پس از رونمایی از گلکسی نوت ۱۰، کاربران شبکه‌های اجتماعی و غالبا طرفدار آیفون به سامسونگ طعنه زدند و فیلم‌های تبلیغاتی سامسونگ درباره جک هدفون را با هم به اشتراک گذاشتند.

در سال ۲۰۱۶، وقتی اپل گوشی آیفون ۷ را بدون جک هدفون معرفی کرد؛ سامسونگ بالافاصله روی گلکسی نوت ۷ و جک هدفون آن مانور داد و طراحی رقیب را به تمسخر گرفت.

همین‌طور، سامسونگ در مراسم رونمایی گلکسی نوت ۸، فیلم تبلیغاتی نشان داد که کاربران آیفون را در حال استفاده همزمان از دانگل‌های سیمی و هدفون‌ها برای گوش دادن به موسیقی هستند.

باز هم در مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۹، سامسونگ به در دسترس نبودن جک هدفون در آیفون‌های جدید اپل اشاره کرد. به‌ویژه، در یک فیلم تبلیغاتی زنی را نشان داد که آیفون دارد ولی برای مدت طولانی در حال خیره شدن به کاربر گلکسی نوت است.

شاید سامسونگ مبتکرانه‌ترین تبلیغ را برای گلکسی اس ۹ در سال ۲۰۱۸ ساخت، آن‌جا که یکی از کارمندان فروشگاه اپل به خریدار پیشنهاد می‌کند برای استفاده از هدفون‌های سیمی باید یک گلکسی اس بخرد.

هیچ‌چیزی از روی اینترنت پاک نمی‌شود

حالا و پس از رونمایی از نوت ۱۰، سایت بیزینس اینسایدر گزارش داده است تمام این فیلم‌های تبلیغاتی و طعنه‌آمیز درباره حذف جک هدفون آیفون‌ها از روی حساب کاربری رسمی سامسونگ پاک شدند.

ولی هیچ‌چیزی از روی اینترنت پاک نمی‌شود. فیلم‌های سامسونگ درباره جک هدفون هنوز روی اینترنت هستند و کاربران آیفون برای یکدیگر ارسال می‌کنند تا نشان دهند سامسونگ هم از آیفون دنباله‌روی کرده و فهمید باید جک هدفون را حذف کند ولی چند سال دیرتر از اپل!

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.