از دردسرهای خرید کاندوم تا ارائه بهترین راه حل

0

رپورتاژ

همه ما با دردسرهای خرید کالاهای بهداشت جنسی آشنایی داریم، همچنین از ضرورت استفاده از این کالاها برای پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، بارداری ناخواسته و عفونت های دستگاه تناسلی آگاه هستیم.

پس در عین حال که می دانیم، استفاده از کالاهای زناشویی مثل کاندوم و ژل های روان کننده اجتناب ناپذیر است اما خرید این کالاها برای همه ما با چالش و دشواری همراه است. مشکلات خرید کاندوم بیشتر ناشی از احساس شرم و خجالت از خرید این محصول است. در ایران برای خرید کاندوم به قول معروف هفت خان رستم را باید طی کنیم.

در اینجا متداول ترین مشکلات را باهم مرور می کنیم:

خان اول: رویت شدن هنگام وقوع جرم

برای خرید کاندوم یکی از دغدغه های اصلی همه ی ما دیده شدن توسط دوست، فامیل و آشنا هنگام خرید کاندوم است، بنابراین سعی می کنیم داروخانه‌ای انتخاب کنیم که تا حد امکان از خانه‌ی ما دور باشد و حاضریم چند کیلومتر از خانه دور شویم تا مبادا موقع خرید کاندوم دیده شویم.

خان دوم: وجود شاهدین

ممکن است داروخانه‌ی مورد نظر ما شلوغ باشد و مجبور باشیم در حضور دیگران از فروشنده درخواست کاندوم کنیم.

پس به اجبار باید ساعاتی به داروخانه مراجعه کنیم که خلوت باشد.

خان سوم: خوردن به در بسته

بعضی از داروخانه ها کاندوم و یا سایر کالاهای بهداشت جنسی را روی کانتر قرار نمی دهند و نمی دانیم که دقیقا از کدام یک از متصدی ها درخواست کنیم و همین سرگردانی به مقدار استرس و احساس خجالت ما اضافه می کند.

گاهی ممکن است بعد از کلی تحقیق تازه کاندوم مورد نیاز خودمون رو پیدا کنیم و در طول مسیر اسم و مشخصاتش را حفظ کنیم اما موجود نباشد و یا تنوع محصولاتی مثل ژل روان کننده یا سایر مدل های کاندوم رو اصلا نتونی پیدا کنی و در این صورت باید کاندوم باب طبع فروشنده را بخریم نه کاندوم مد نظر خودمان!

خان چهارم: صندوق

گاهی اوقات کالاهای الکی دیگر هم می خریم تا کاندوم مورد نظرمان را کاور کنیم و نشان بدهیم که ما صرفا برای خرید کاندوم به داروخانه مراجعه نکرده بودیم بلکه در اصل می خواستیم دستمال مرطوب و پنبه بخریم که یکهو یادمان افتاده که کاندوم هم می خواستیم.? راستی صندوقدار موقع کشیدن کارت متوجه می شود که فلان شخص با این اسم و فامیل کاندوم ایکس دریم تاخیری خریده است.

خان پنجم: بسته بندی محموله

معمولا متصدیان داروخانه حواسشان هست که کالاهای بهداشت جنسی را داخل پلاستیک غیر رنگی نگذارند اما امان از این پلاستیک های نازک که با وجود رنگی بودن باز هم محتویات داخلشان مشخص است. و از داروخانه تا خانه باید با سرعت جت حرکت کنیم یا هزینه اضافی پرداخت کنیم و تاکسی دربست بگیریم تا تعداد لبخندهای ملیح دیگران را در تاکسی یا اتوبوس به حداقل برسانیم.

خان ششم: مدرک جرم

فاکتور یا همان رسیدی که داروخانه ها داخل پلاستیک قرار می دهند ممکن است گاهی لابه لای وسیله ها یا داخل کیف پولمان کشف بشود. البته نه وقتی که تنها هستیم. بلکه در لحظه ای که حداقل دو نفر از همکاران خیلی رسمی محل کارمان کنارمان هستند.

خان هفتم: یافتن نقطه ی امن

گاهی اوقات وقتی به خانه رسیدیم متوجه می شویم که متصدی داروخانه در نهایت کاندوم اشتباهی را برایمان حساب کرده است و به جای کاندوم تاخیری مضاعف یک کاندوم ساده تاخیری توی پاکت گذاشته که دیگه تکنولوزی رینگ استاپ رو نداره، اینطوری میشه که پس از صرف هفت خان و خرید پیروزمندانه ی کاندوم باز هم احساس شکست کنیم.

چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟

بدون شک کاندوم مفید ترین راه حل برای جلوگیری از بارداری  و ۱۹ میلیون مورد سالانه  بیماری های جنسی از ایدز و تبخال گرفته تا بسیاری از بیماری های ناخوشایند دیگر است. معمولاً زوجها در اوایل رابطه به استفاده از کاندوم پایبندی دارند. این پایبندی به مرور و با سکوت کم کم کنار گذاشته میشود. اما این اتفاق تصمیمی نادرست است. اول بدلیل اینکه تا آزمایشهای بیماریهای مقاربتی همسرتان را ندیدهاید هیچوقت نمیتوانید مطمئن شوید که او بیمار نیست. برخی بیماریها همچون ایدز و کلامیدیا میتوانند کاملاً بی نشانه باشند. دومین دلیل هم امکان بارداری ناخواسته است. بیماری های دیگر نظیر

بیماری تریکوموناس (Trichomonas vaginalil): نوعی انگل میکروسکوپی دستگاه ادراری که منجر به دردهای شکمی و درد دستگاه تناسلی می گردد.

بیماری سوزاک (Gonorrhea): عفونت باکتریایی در مجاری تناسلی که سوزش بسیار شدید در دستگاه تناسلی مرد و یا زن را منجر می شود.

بیماری کلامیدیا (Chlamydia) عفونت باکتریایی همراه با درد بیضه در مردان و دشواری همراه با درد هنگام ادرار در زنان.

و خطرناک تر از همه ویروس HIV یعنی نوعی عفونت کشنده که به‌وسیله ویروس نقص ایمنی انسان ایجاد می‌شود.

 خواهشا خجالت را کنار بگذارید

بهترین راه برای ادامه لذت بردن از آمیزش و حفظ ایمنی آن، تعامل در مورد استفاده از کاندوم است. از آنجا که معمولاً مردان باید کاندوم بخرند و این مسئله چندان برای همه راحت نیست، بهتر است این تعامل از سمت زنان نیز صورت گیرد. لذا بدون خجالت دلیل عدم استفاده از کاندوم را جویا شوید و راه حلی پیدا کنید.

راه حل: فوق سری و محرمانه

راه حل پیشنهادی ما برای حل این مشکلات و صرفه جویی در وقت و هزینه، خرید آنلاین کاندوم است. الوکاندوم یک فروشگاه اینترنتی است که کار شما را برای خرید محصولات زناشویی و بهداشت جنسی بسیار راحت می‌کند. شما می توانید با مراجعه به سایت الو کاندوم در ابتدا

  • کالای مورد نظر را در سایت سرچ کنید.
  • با سایر کالاهای مشابه مقایسه کنید.
  • کامنت ها را بخوانید.
  • قیمت را بررسی کنید.
  • مشخصات، نوع و رایحه کاندوم یا ژل مورد نظرتان را به راحتی و بدون واسطه بخوانید و متناسب با نیاز خودتون خرید کنید.
  • در قسمت پرسش های متداول پاسخ سوالات خود را پیدا کنید و یا سوالات خود را مستقیما از اپراتورهای سایت به صورت آنلاین بپرسید.
  • مهم تر از همه کالای زناشویی خود را به دور از احساس شرم و خجالت در مطمئن ترین بسته بندی و سریع ترین زمان دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی الوکاندوم ارائه دهنده برندهای معتبر کاندوم از جمله ایکس دریم، ناچ کدکس، کاپوت، گودلایف، لوتوس، بونیتو و… در انواع ساده، خاردار، مدل های مختلف فضایی، نازک، تاخیری، تنگ کننده، گرم، سرد، میوه ای و… می باشد و شما می توانید انواع کاندوم و ژل­های روان کننده را متناسب با نیاز خود.  به شما اطمینان می دهیم کالاهایی که از طریق سایت الو کاندوم دریافت می کنید بسته بندی کاملا محرمانه دارند و مأمور پیک از محتویات بسته به هیچ عنوان آگاهی ندارد.

با یک انتخاب درست می توانید ارتباط جنسی خود را در برابر بیماری های مقاربتی شایع، ایمن سازید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.