مایکروسافت از نسخه جدید و بازطراحی شده اپلیکیشن To Do رونمایی کرد تا جایگزین Wunderlist شود

0

مایکروسافت نسخه جدیدی از اپلیکیشن To-Do را رونمایی کرد. نسخه جدید به طور کامل بازطراحی شده و شامل گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر و تغییر نام To-Do به نام ساده‌تر To Do است.

در اپ To Do جدید می‌توانید انواع پس‌زمینه‌ها و رنگ‌ها را انتخاب و سراغ تمپلت‌های گوناگونی برای زیباتر شدن رابط کاربری رفت. همچنین، می‌تواند تصویر پس‌زمینه برج Berlin TV را انتخاب کرد که پیش‌تر در اپلیکیشن Wunderlist شاهد بودیم. مایکروسافت می‌خواهد بهترین ویژگی‌های دو اپلیکیشن Wunderlist و To Do را یکجا جمع‌آوری کند.

علاوه بر پس‌زمینه‌های جدید، مایکروسافت به کاربران برنامه Wunderlist یادآوری می‌کند که در یک سال اخیر تغییرات زیادی روی برنامه To Do انجام داده است.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

اوایل امسال نسخه مک To Do عرضه شد و یک ویژگی مهم برای برنامه‌ریزی روزانه بدان افزوده شد تا کاربران بتوانند فهرست‌های هوشمندتری بسازند. کاربران Wunderlist تجربه کار و استفاده از این قابلیت برنامه‌ریزی روزانه را دارند.

ویژگی My Day هر روز تازه‌سازی شده و پیشنهاداتی به کاربر می‌دهد که باید همان روز انجام شوند. کاربران با ویژگی My Day، هوشمندتر کارهای روزانه خود را فهرست‌بندی و اولویت‌بندی می‌کنند.

پایان کار Wunderlist نزدیک است

به طور مشخص، مایکروسافت امیدوار است که کاربران و طرفداران Wunderlist با دیدن اپلیکیشن جدید To Do به سوی آن جذب شوند. هر دو اپلیکیشن To Do و Wunderlist متعلق به شرکت مایکروسافت هستند ولی To Do اپی است که توسط خود مایکروسافت توسعه داده شده ولی Wunderlist چند سال پیش خریداری و زیرمجموعه این شرکت شد.

کریستین ربر، بنیانگذار اپلیکیشن Wunderlist در روزهای گذشته پیشنهاد داده دوباره این برنامه از مایکروسافت خریداری تا از نابودی آن جلوگیری شود. مایکروسافت در ماه‌های اخیر هیچ‌گونه به‌روزرسانی برای Wunderlist منتشر نکرده است ولی در عین حال درباره خداحافظی و از رده خارج کردن آن صحبت یا زمان‌بندی مشخص نمی‌کند.

مایکروسافت به طور صریح می‌گوید نسخه جدید To Do بهترین اپلیکیشن برای هر دو سری از کاربران است. در حال حاضر، غول ردموند منتظر دریافت بازخوردها و نظرات کاربران درباره نسخه جدید To Do است ولی به کاربران Wunderlist نیز پیشنهاد می‌کند خیلی ساده و سریع به To Do کوچ کنند.

اپلیکیشن جدید To Do از ۹ سپتامبر با طراحی و نام جدید برای پلتفرم‌های ویندوز، مک، اندروید، iOS و وب منتشر شده است و به گفته مایکروسافت، سازگاری و هماهنگ‌سازی بهتری میان همه این نسخه‌ها به وجود می‌آید.

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.