اکنون بهترین ویژگی‌های اپلیکیشن ویز را می‌توانید در گوگل مپس آیفون استفاده کنید

0

گوگل مجموعه‌ای از بهترین ویژگی‌های نرم‌افزار ویز را به گوگل مپس آی‌او‌اس منتقل کرد تا کاربران آیفون هم بتوانند از این ویژگی‌های مفید استفاده کنند.

چندی پیش، گوگل برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن مسیریابی ویز را به گوگل مپس اندروید اضافه کرد. این ویژگی‌ها اجازه می‌دادند کاربران گره‌های ترافیکی، تصادفات و موانع را گزارش کنند یا اینکه تله‌های سرعت را روی نقشه ببینند.

اکنون، گوگل اعلام کرد این ویژگی‌ها به نسخه iOS گوگل مپس نیز افزوده شدند. افرادی که با نرم‌افزار ویز کار کرده باشند؛ به خوبی با این ویژگی‌ها آشنایی دارند. مثلا، ارسال گزارش‌های حادثه می‌تواند در بهبود ناوبری و انتخاب مسیرهای بهتر و جایگزین به کاربران دیگر کمک کند.

در گوگل مپس کافی است روی علامت + ضربه زده و یک گزارش تصادف، گره ترافیکی یا تله سرعت را به نقشه اضافه و ارسال کنید. این کار بسیار آسان و در حین رانندگی امکان‌پذیر است.

۴ نوع گزارش جدید

گوگل می‌گوید چهار نوع گزارش جدید را به گوگل مپس اندروید اضافه کرده و در حال ارزیابی آن‌ها است. کاربرانی که دایما از گوگل مپس استفاده می‌کنند؛ قطعا متوجه این گزارش‌های جدید شدند. از جمله این گزارش‌های جدید می‌توان به عملیات‌های ساختمان‌سازی، بسته شدن یک کوچه و خیابان، از کار افتادن یک وسیله نقلیه و وجود یک شی در مسیر اشاره کرد.

گوگل می‌گوید به‌زودی این نوع گزارش‌ها هم علاوه بر اندروید؛ در iOS نیز در دسترس قرار می‌گیرند تا کاربران گزارش‌های دقیق‌تری از کندی سرعت در مسیرها یا موانع و مشکلات ترافیکی ارسال کنند.

ویژگی‌های جدید ارسال گزارش‌های حادثه‌ای این هفته به گوگل مپس آیفون افزوده شده است و به تدریج برای تمام کاربران سراسر جهان در دسترس قرار می‌گیرد.

گوگل در یک سال اخیر، سعی کرده بهترین و محبوب‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن مسیریابی ویز را به گوگل مپس منتقل کند تا به این روش گوگل مپس از تب و تاب نیفتد و هنوز جاذبه‌هایی برای کاربران داشته باشد. در تازه‌ترین فعالیت‌های گوگل، سعی می‌کند گوگل مپس آیفون را هم غنی‌تر و کاربردی‌تر کند تا رقیبی جدی برای اپ‌های مسیریابی iOS باشد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.