بهترین اپلیکیشن‌ها برای سفارشی‌سازی گوشی اندرویدی

0

یکی از دلایل انتخاب گوشی اندرویدی نسبت به iOS در قابلیت‌های سفارشی‌سازی متنوع آن است.

اندروید به کاربران اجازه می‌دهد همه ظاهر رابط کاربری را تغییر دهند تا احساس استفاده از یک گوشی تازه را داشته باشند. پیکسل به پیکسل، بخش به بخش و مورد به مورد می‌توان اندروید را دستکاری و سفارشی‌سازی کرد.

علاوه بر خود تنظیمات اندروید، ده‌ها اپلیکیشن نیز به کاربران کمک می‌کنند تا ظاهری جدید به گوشی خود بدهند. سایت گیزمودو فهرسیت از اپلیکیشن سفارشی‌سازی گوشی‌های اندرویدی تهیه کرده است که با هم مرور می‌کنیم:

KWGT

برنامه KWGT یا Kustom Widget Maker به شما اجازه می‌دهد یکی از ویژگی‌های بزرگ اندروید را سفارشی‌سازی کنید و آن‌ها ویجت‌ها هستند. شما می‌توانید برای هر چیزی یک ویجت مناسب با نیاز خودتان بسازید. انواع ساعت‌ها، تقویم‌ها، پخش‌کننده‌ها، اطلاعات آب‌وهوا و غیره را می‌توانید به شکل‌های بسیار هیجان‌انگیزی درآورده و استفاده کنید. گزینه رایگان آن روی گوگل‌پلی همراه با تبلیغات است ولی با پرداخت هزنیه ۴.۴۹ دلاری می‌توانید از شر تبلیغات هم خلاص شوید (لینک دانلود).

Resplash

یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی از اندروید که می‌توانید مطابق سلیقه خودتان سفارشی‌سازی کنید؛ عکس‌های پس‌زمینه یا والپیپرها هستند. با اپلیکیشن Resplash می‌توانید انواع تصاویر جالب را از کتابخانه این اپلیکیشن درباره هر موضوعی دانلود و استفاده کنید. همیشه عکس‌های این گالری در حال تغییر و افزوده شدن هستند تا با چند کلیک جلوه جدیدی به گوشی خود بدهید (لینک دانلود).

Nova Launcher

اپ‌های لانچر در اندروید به ابزارهای بی‌محدودیتی برای سفارشی‌سازی یک گوشی تبدیل شدند. از تغییر والپیپر و آیکون‌ها و منوها بگیرید تا هر چیزی و از جمله تب‌های جدید توسط لانچرها شدنی است. Nova Launcher یکی از پیشروترین لانچرها روی اندروید است. ویژگی‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد ولی در عین حال به سادگی می‌توانید این همه ویژگی و قابلیت را سریعا استفاده کنید (لینک دانلود).

Walli

یک ابزار دیگر برای بازی با والپیپرها و انتخاب از میان یک مجموعه بسیار غنی و متنوع در سبک‌ها و سوژه‌ها که انگار هیچ‌گاه تمام شدنی نیستند. این اپلیکیشن همراه با تبلیغات و پرداخت‌های درون برنامه‌ای است چون برخی از هنرمندان و کاربران حرفه‌ای این تصاویر را می‌سازند (لینک دانلود).

Zedge

این اپلیکیشن پا را فراتر از انتخاب و تغییر والپیپر گوشی گذاشته و به شما اجازه می‌دهد مقداری عکس‌ها را دستکاری کنید؛ رنگ‌ها  و منوها را تغییر دهید و پس از چند دقیقه یک گوشی با ظاهری بسیار جدید و مدرن داشته باشید. مثلا، می‌توانید با انتخاب تصویر، یک آهنگ زنگ مناسب آن انتخاب کنید. این اپ هم با تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای همراه است (لینک دانلود).

SwiftKey

صفحه‌کلید یکی از مهم‌ترین بخش‌های گوشی است که تقریبا روزانه ده‌ها بار سراغ‌اش خواهید رفت. تجربه کاربری یک صفحه‌کلید خوب و افزودن امکانات و قابلیت‌های جدید به آن می‌تواند دنیای گوشی شما را تغییر دهد. SwiftKey یکی از بهترین صفحه‌کلیدهای اندرویدی است که اجازه می‌دهد از عکس‌ها و تم‌های مختلف برای تغییر ظاهر آن استفاده کنید یا با رنگ‌ها و سفارشی‌سازی کلیدها، تجربه کاربری بهتری رقم بزنید (لینک دانلود).

Action Launcher

یکی دیگر از محبوب‌ترین برنامه‌های لانچر در گوگل پلی‌استور است که فهرستی طولانی از ویژگی‌ها برای کنترل آیکون‌ها، تصاویر پس‌زمینه، جعبه جست‌وجو، اعلان‌ها، ویجت‌ها، داک‌ها، منوها و غیره به دست می‌دهد. برخی از این ویژگی پولی هستند و باید برای استفاده از آن‌ها ۴.۹۹ دلار بپردازید (لینک دانلود).

Smart Launcher

برای تغییر بی‌دردسر برخی از آیکون‌ها، ویجت‌ها، والپیپرها و سفارشی‌سازی بخش‌ها و اجزای دیگر در اندروید سراغ Smart Launcher بروید. این لانچر سعی می‌کند بدون اینکه کل یک تمپلت را تغییر دهد؛ در آیکون‌ها و منوها و پس‌زمینه تغییراتی ایجاد کند. همانند دیگر اپلیکیشن‌ها برای دسترسی به تنظیمات پیشرفته باید ۱.۹۹ دلار بپردازید (لینک دانلود).

PixBit Pixel Icon Pack

وقتی می‌خواهید از برنامه‌های لانچر استفاده کنید؛ نیاز به آیکون‌ها، ویجت‌ها، عکس‌های پس‌زمینه و چیزهای دیگری دارید تا ظاهر گوشی را متفاوت کنید. این برنامه از ۲۵ لانچر معروف اندروید پشتیبانی کرده و آیکون، والپیپر، ویجت و طرح‌های گرافیکی هنری مورد نیاز آن‌ها را تامین می‌کند. در این اپلیکیشن تقریبا برای هر چیزی می‌توانید چندین نماد پیدا کنید (لینک دانلود).

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.