ویژگی سفارشی‌سازی تصاویر پس‌زمینه به مایکروسافت تیمز اندروید افزوده شد

به سادگی پس‌زمینه تماس ویدئویی خود را تار کرده یا با تصویر دلخواه تغییر دهید

0

مایکروسافت امروز اعلام کرد سرانجام ویژگی Custom Wallpapers را به نسخه اندروید اپلیکیشن تیمز افزوده است تا از این نظر با نسخه iOS یکسان شود.

این ویژگی از اواسط ماه نوامبر آغاز شده و احتمالا تا اواخر این ماه به طور بینجامد تا برای همه کاربران اندرویدی مایکروسافت تیمز در دسترس باشد. با ویژگی Custom Wallpapers می‌توانید تصاویر پس‌زمینه تماس ویدئویی یا جلسات و کنفرانس‌های خود را تار کنید یا با تصاویر پیشنهادی خود برنامه تیمز عوض کنید. همین‌طور، امکان استفاده از تصاویر پس‌زمینه دلخواه خودتان روی گوشی یا دستگاه اندرویدی وجود دارد.

شما می‌توانید پیش از شروع یک جلسه ویدئویی یا در حین برگزاری آن، از افکت‌های پس‌زمینه مایکروسافت تیمز استفاده کنید.

برای تغییر تصویر پس‌زمینه در دستگاه اندرویدی باید موارد زیر را داشته باشید:

اپلیکیشن موبایل اندروید تیمز (نسخه ۱.۰.۰.۲۰۲۱۱۴۳۴۰۲ / ۱۴۱۶ و بعدتر)

اندروید نسخه ۱۰ و بالاتر

پردازنده گرافیکی کوالکام آدرنو ۶۱۰ و بالاتر، Arm Mali-G71 و بالاتر یا Arm Mali-T720 و بالاتر

چگونه پیش از آغاز تماس ویدئویی، تصویر پس‌زمینه مایکروسافت تیمز را در اندروید تغییر دهیم؟

۱- هنگامی که در حال تنظیم ویدئو و صدای خود پیش از شروع جلسه و تماس تصویری هستید؛ روی گزینه Background effects در بالای صفحه ضربه بزنید. تنظیمات پس‌زمینه شما مطابق تصویر زیر ظاهر خواهند شد:

۲- با انتخاب گزینه Vague، می‌توانید تصویر پس‌زمینه تار استفاده کنید که به زیبایی و شفافیت چهره شما بیشتر کمک می‌کند. در این حالت، همه‌چیز پشت سر شما به طرز ماهرانه‌ای، محو و پنهان شده است. همچنین، می‌توانید تصاویر پس‌زمینه خود را با یکی از تصاویر ارائه شده در همین بخش یا یکی از تصاویر خودتان تعویض کنید.

برای انتخاب یک تصویر از خودتان، روی علامت + ضربه بزنید و بعد تصویری از روی دستگاه اندرویدی خود انتخاب کنید. این تصویر باید در یکی از فرمت‌های JPG و PNG یا BMP باشد.

۳- در نهایت روی گزینه Accomplished ضربه بزنید.

پس‌زمینه انتخاب شده شما در تمام تماس‌های ویدئویی و جلسات استفاده می‌شود و باقی می‌ماند جز اینکه خودتان دوباره آن را تغییر دهید. برای حذف قابلیت background effects کافی است روی آیکون دایره که یک خط قطری روی آن کشیده شده است؛ ضربه بزنید.

چگونه وسط یک تماس ویدئویی، تصویر پس‌زمینه مایکروسافت تیمز را در اندروید تغییر دهیم؟

۱- به بخش کنترل تماس یا جلسه ویدئویی خود بروید و بک‌گراند افکت را از مسیر Another choice More Microsoft Teams options icon > Background effects انتخاب کنید.

۲- مراحل ۲ و ۳ در راهنمای بالا را دنبال کنید.

ممکن است این ویژگی برای برخی از کاربران در دسترس نباشد؛ چون طبق سیاست‌های مایکروسافت تیمز، قابلیت Custom Wallpapers برای همه مشتریان عرضه نخواهد شد.

منبع interreviewed
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.