برخی مشخصات داخلی گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ پلاس ۵G و اولترا فاش شد

0

سایت Geekbench برخی نتایج محک‌زنی یک گوشی جدید را منتشر کرده است که به نظر می‌رسد متعلق به اسمارت‌فون گلکسی نوت ۲۰ پلاس فایوجی است.

نکته جالب این محک‌زنی، فاش شدن برخی مشخصات و جزئیات داخلی گوشی Galaxy Note 20+ 5G است.

در سایت Geekbench از گوشی با کدنام SM-986U نام برده است که از مادربوردی با کدنام kona استفاده می‌کند و روی آن یک پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ با ۸ گیگابایت حافظه رم نصب شده است.

چرا تصور می‌کنیم گوشی SM-986U همان گلکسی نوت ۲۰ پلاس فایوجی است؟ چون گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۵G با کدنام SM-N976U عرضه شده است.

به علاوه، روی سایت Geekbench مشخصات یک گوشی دیگر ساسونگ با نام مدل SM-988U قرار گرفته است که باز حدس می‌زنیم مشخصات گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا باشد. همانند سری گلکسی اس ۲۰ که دارای یک مدل پرچم‌دار اولترا هستند.

گلکسی نوت ۲۰ چه تاریخی رونمایی می‌شود؟

البته، برخی مشخصات این گوشی‌ها شک‌برانگیز هستند. مثلا، وقتی گوشی‌های گلکسی اس ۲۰ پرچم‌دار با ۱۲ گیگابایت رم عرضه شدند؛ چگونه ممکن است گلکسی نوت ۲۰ پلاس فایوجی با ۸ گیگابایت رم عرضه شود.

احتمالا، این گوشی‌ها نمونه‌های اولیه است و مشخصات نهایی خانواده گلکسی نوت ۲۰  نیستند. گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا با ۱۰ گیگابایت رم تست شده است که باز هم در نوع خودش جالب است. شاید هم این اطلاعات به عمد اشتباه درج شدند تا باعث سردرگمی و انحراف افکار عمومی و رسانه‌ها شوند.

در محک‌زنی‌های سایت Geekbench امتیازهای جمع شده توسط گلکسی نوت ۲۰ پلاس فایوجی از گلکسی اس ۲۰ پلاس فایوجی بهتر است که نشان می‌دهد با گوشی قدرتمندتر از سری گلکسی اس روبرو هستیم.

از دیگر مشخصات ثبت شده برای این گوشی‌ها می‌تواند به سیستم‌عامل اندروید ۱۰ با پوسته One UI 2.5 برای اولین بار اشاره کرد.

سامسونگ همیشه گوشی‌های جدید گلکسی نوت خود را در مردادماه معرفی کرده است ولی امسال هنوز تاریخ دقیق رونمایی آن‌ها را نمی‌دانیم. بیماری کرونا باعث تاخیر در بسیاری از رونمایی‌ها و عرضه محصولات دیجیتالی از جمله گوشی‌ها شده است.

اپل هم با تاخیر در عرضه آیفون‌های ۱۲ به خاطر شیوع ویروس کرونا روبرو است. در تازه‌ترین خبرها، شاید اپل در همان تاریخ همیشگی گوشی‌های آیفون جدید را رونمایی کند ولی قطعا عرضه آن‌ها با یکی دو ماه تاخیر روبرو است.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.