بازی اساسینز کرید: والهالا Assassin’s Creed Valhalla در گوگل استادیا عرضه شد

0

همین‌طور که به پایان سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم؛ برخی از عناوین بازی مهم و بزرگ سال منتشر می‌شوند.

امروز شرکت یوبی‌سافت آخرین نسخه بازی «اسسینز کرید» را منتشر کرد. بازی اساسینز کرید: والهالا Assassin’s Creed Valhalla برای شروع روی سرویس بازی گوگل استادیا در دسترس علاقه‌مندان خود قرار گرفت.

هم‌اکنون، بازی «اسسینز کرید والهالا» با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای اصل بازی در سرویس استادیا وجود دارد. نسخه گلد ادیشن این بازی با داشتن یک Season Pass به قیمت ۹۹ دلار در دسترس است و نسخه Ultimate Edition که شامل Season Pass و برخی پاداش‌ها می‌شود؛ زیر قیمت اصلی، ۱۱۹ دلار به فروش می‌رود.

البته، قیمت‌های این بازی براساس منطقه کمی تفاوت خواهند داشت. در انگلیس، قیمت این بازی از ۵۹.۹۹ پوند شروع شده و نسخه گلد ادیشن قیمت ۸۴.۹۹ پوند و آلتیمیت ادیشن قیمت تخفیف خورده ۹۰.۹۹ پوند را برای همه کاربران استادیا دارد.

یک وایکینگی واقعی شوید

داستان بازی در سال ۸۷۳ میلادی و زمان حمله وایکینگ‌ها به بریتانیا اتفاق می‌افتد. در بازی می‌توانید به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای وایکینگ‌ها به دنبال بازگرداندن شکوه و جلال گذشته خود باشید. همین‌طور که دارید با دشمنان می‌جنگید و به آن‌ها حمله‌ور می‌شوید؛ باید سعی کنید قلمرو خود را توسعه دهید و باعث رشد آن شوید. به علاوه، قدرت سیاسی خود را هم به مرور افزایش دهید.

در بازی «اسسینز کرید والهالا» با مجموعه‌ای از مرگ‌بارترین دشمنان به همراه سلاح‌های سرد و گرم روبرو خواهید بود تا یک چالش اساسی را تجربه کنید.

در سراسر بازی باید سعی کنید مهارت‌ها و شخصیت خود را رشد دهید؛ به دنبال افزایش قلمرو و کشف زمین‌های تازه باشید. امکانات بیشتری برای قبیله و محل سکونت خود فراهم کنید و بازی را به سوی یک تجربه کاملا شخصی پیش ببرید.

سری بازی‌های Assassin’s Creed همان چیزی است که سرویس بازی گوگل استادیا برای ادامه حیات نیاز دارد. پیش از اینکه پلتفرم استادیا در سال گذشته رونمایی شود؛ پروژه «Project Stream» توانست بازی Assassin’s Creed Odyssey را به مرورگر کروم بیاورد و یک نمایش دموی زنده از بازی داشته باشد؛ همانند چیزی که اکنون در پلتفرم استادیا شاهدش هستیم.

بازی «اسسینز کرید اودیسه» یکی از اولین عناوین موجود در گوگل استادیا بود.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.