جاروبرقی‌ جدید ال‌جی همزمان با شارژ بی‌سیم، سطل زباله و گردوغبار را تخلیه می‌کند

ایده‌ای جذاب و بی‌نظیر در میان جاروبرقی‌های ایستاده و بی‌سیم دنیا

0

جاروبرقی جدید ال‌جی که نام نسبتا طولانی و عجیب CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus را دارد؛ نسبت به دیگر جاروبرقی‌های بی‌سیم خالی می‌شود.

ایستگاه شارژ این جاروبرقی به سیستم خودکار تخلیه سطل زباله و گردوغبار مجهز است. وقتی شما جاروبرقی را روی پایه شارژر بی‌سیم قرار می‌دهید؛ همزمان با شارژ شدن، سطل آن نیز تخلیه می‌شود.

حداقل نسبتا به ربات‌های جاروبرقی مانند iRobot Roomba i7 Plus که ویژگی تخلیه سطل مشابهی دارند؛ راه‌حل ال‌جی در دنیای جاروبرقی‌ها بی‌نظیر است. سامسونگ هم ایستگاه شارژ Clean Station را همراه با جاروبرقی‌های ایستاده شارژ بی‌سیم خود می‌فروشد ولی شما باید ابتدا سطل زباله را از جاروبرقی جدا کرده و بعد به شارژ بزنید.

برای افرادی که دائما می‌خواهد اشغال‌های کوچک یا گردوغبار نشسته روی مبل یا قالی را از بین ببرند؛ ایده جدید ال‌جی بسیار مفید است و تخلیه خودکار آن حین شارژ فوق‌العاده جذاب خواهد بود ولی برای افرادی که می‌خواهند کل خانه یا ساختمان را جارو کنند؛ احتمالا مجبور هستند وسط کار یک بار خودشان تخلیه سطل را انجام دهند.

فقط باید امیدوار باشیم کیسه‌های نگهدارنده زباله‌ها و گردو غبار ایستگاه شارژ جاروبرقی LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus به اندازه کافی بزرگ و ارزان باشند که نیاز به تخلیه سریع آن‌ها نداشته باشیم.

علاوه بر سطل تخلیه اشغال، ال‌جی می‌گوید این ایستگاه شارژ جاروبرقی به یک صفحه لمسی مجهز است و می‌تواند لوازم جانبی و دهانه‌های کوچک ۶ جاروبرقی دیگر مانند Dyson و Xiaomi را نیز نگهداری کند.

ال‌جی همراه با این ایستگاه شارژر و جاروبرقی، ابزار ۲ در ۱ دیگری نیز به مشتری می‌دهد که پاک‌کننده شکاف‌ها و درزها؛ یک جمع‌کننده موهای حیوانات، پاک‌کننده کف‌های چوبی و یک تمیزکننده قوی فرش‌ها است. همراه با جارو نیز دو بسته باتری و فیلترهای قابل شست‌وشو جداشدنی عرضه می‌شود.

در بیانیه مطبوعاتی ال‌جی مشخص نشده همه این تجهیزات به همراه ایستگاه شارژر و جاورو برقی چه هزینه‌ای دارند یا چه زمانی عرضه می‌شوند. انتظار داریم در نمایشگاه CES مجازی امسال شاهد رونمایی کامل و همراه با جزئیات جاروبرقی CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus باشیم.

منبع ورج
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.