خودروسازی کیا با آتش‌بازی و نمایش پهپادی از لوگوی جدید خود رونمایی کرد (ویدئو)

تغییر شعار و برخی تغییرات محسوس در خودروهای کیا سال ۲۰۲۱

1

پس از دو سال انتظار، شرکت خودروسازی کیا از لوگوی جدید خود در شهر اینچئون کره‌جنوبی و طی مراسمی آتش‌بازی رونمایی کرد. آتش‌بازی که همراه با ثبت رکوردهای جدید همراه بوده است.

لوگوی جدید کیا ترکیب سه حرف K و I و A به هم متصل و دست‌نویس شده است. کیا می‌گوید طرح جدید لوگوی این شرکت تداعی‌کننده اعتماد به نفس در ذهن است و حروف متصل به آن بیانگر تعهد کیا به مشتریان خود در لحظاتی الهام‌بخش است.

فرم صعودی لوگوی جدید کیا نیز می‌تواند نشان‌دهنده جاه‌طلبی‌های صعودی کیا و محصولات جدید این شرکت برای تسخیر بازار است.

کیا در مراسم رونمایی از لوگوی جدید خود از ده‌ها راکت و پهپاد برای «نمایش هنری هماهنگ‌شده و هیجان‌انگیز» استفاده کرد تا یک رکورد جدید نیز در کتاب گینس ثبت شود. کیا در ایم مراسم رکورد «بیشترین وسایل نقلیه‌ هوایی بدون سرنشین که هم‌زمان راکت‌های آتش‌بازی را پرتاب کنند» را به دست آورده است.

این خودروساز کره جنوبی، همزمان با رونمایی از لوگوی جدید خود، از شعار «جنبشی که الهام‌بخش است» نیز پرده‌برداری کرد و از این پس لوگوی کیا را با این شعار خواهیم دید. شعار گذشته کیا «قدرتی برای حیرت‌‌برانگیز بودن» بود.

کیا در محصولاتی که می‌خواهد در آینده نزدیک رونمایی کند؛ از لوگو و شعار جدید خود استفاده می‌کند. گفته می‌شود کیا از ۵ خودرو جدید در ماه‌های آینده رونمایی می‌کند که مدل جدید کیا اسپورتیج و نسل جدید کیا کادنزا K7 با نام K8 از جمله آن‌ها هستند. همین‌طور، گفته می‌شود کیا از یک خودرو کراس‌اور جدید رونمایی می‌کند. شاید شاهد معرفی یک وانت پیک‌آپ یا شاسی‌بلند با طراحی و ترکیب جدید هم باشیم.

تغییر لوگو و شعار کیا، بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر به نام «برنامه‌ی S» هستند که نقشه راه فعالیت‌های این شرکت در چند سال آینده را مشخص می‌کند. این تغییرات به صورت تدریجی در شرکت کیا اعمال می‌شود. طبق برنامه S، کیا در ۱۵ ژانویه امسال (۲۶ دی ماه) از روند تغییرات خودروهای جدیدش رونمایی خواهد کرد.

در ویدئوی زیر می‌تواند رونمایی از لوگوی جدید کیا با آتش‌بازی هیجان‌انگیز را ببینید:

منبع motor1
 
1 نظر
  1. سید حسین می گوید

    آتش بازیش کجاش بود دقیقا؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.