پاکت‌تیوب: راهی ساده برای مرتب کردن کانال‌های یوتیوب پرشماری که مشترکشان شده‌اید

1

مدتی است که کاربران ایرانی تازه در حال کشف یوتیوب و امکاناتش هستند. از عمر یوتیوب سال‌های زیادی گذشته، اما تقریبا یک سالی است که تولید محتوا در یوتیوب، توسط کاربران ایرانی جانی دوباره گرفته و می‌بینیم که در موضوعات مختلف، ویدئوهای باکیفیتی تولید می‌شوند.

اما به عنوان یک بیننده ویدئو، یک مشکل مزمن همه ما این است که راه سرراستی برای مرتب کردن کانال‌های یوتیوب وجود ندارد. یعنی وقتی تعداد اشتراک‌های کانال‌های یوتیوب شما فرضا از ۵۰ تا تجاوز کرد، راه ساده‌ای مثلا برای اینکه همه کانال‌های خبری یا هنری یا موسیقی مورد علاقه‌تان را در یک جا ببینید، در خود یوتیوب نیست.

چقدر خوب می‌شد که می‌توانستید همه کانال‌های فرضا خبری را در یک پوشه مرتب می‌کردید، کانال‌های ورزشی را در یک پوشه دیگر و به همین ترتیب کانال‌های فناوری ایرانی و خارجی را.

جالب است بدانید که برای این کار یک افزونه و اپ خوب به نام پاکت تیوب وجود دارد.

این اپ و افزونه چندپلتفرمی است و برای اندروید و iOS و مرورگرهای کروم و سافاری و فایرفاکس وجود دارد.

وقتی این افزونه را نصب کردید، در سایدبار سمت چپ، کادری برای اضافه کردن پوشه می‌بینید.

شما می‌توانید هر میزان پوشه که خواستید درست کنید.

بعد از این وقتی در حالی تماشای یک ویدئو یا برانداز کردن یک کانال هستید، می‌توانید آن کانال را به پوشه دلخواه خود اضافه کنید.

اطلاعات اشتراک شما در حساب کاربری پاکت تیوب ذخیره می‌شوند و از این طریق سینک می‌شوند. یعنی فرضا اگر پای پی سی هستید و با فایرفاکس کانال‌های خود را مرتب می‌کنید، می‌توانید وقتی گوشی اندرویدی یا آی‌فون خود را هم در دست دارید در اپ پاکت تیوب با اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

البته کاربری این افزونه ریزه‌کاری‌های زیادی دارد که به تدریج وقتی بیشتر به آن عادت کردید، متوجه این ریزه‌کاری‌ها هم می‌شوید.

دانلود افزونه فایرفاکس

دانود افزونه کروم

دانلود اپ اندروید

دانلود اپ iOS

   
1 نظر
  1. مهدی می گوید

    چه مطلب خوبی، خیلی کاربردی قطعا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.