با اپلیکیشن Slidebox به راحتی هزاران عکس داخل گوشی موبایل خود را سر و سامان بدهید

0

دوربین و لنزهای خوب روی گوشی‌ها و تبلت‌ها ما و حافظه داخلی و SD کارت‌های جانبی، باعث شده‌اند که هر کدام از ما، هزاران عکس در گوشی و تبلت خود داشته باشیم. علاوه بر این ما مقدار زیادی عکس از اینترنت ذخیره می‌کنیم و اسکرین‌شات‌های متعدد می‌گیریم.

بعد مدتی واقعا مدیریت این عکس‌ها دشوار می‌شود. چون تعداد عکس‌ها زیاد است، معمولا بی‌‌خیال حذف عکس‌های به دردنخور یا سامان دادن آنها در پوشه‌ها و گالری‌های متناسب می‌شویم و عکس به صورت رها و نامنظم در حافظه‌ها جا خوش می‌کنند.

حالا خدا نکند که روزی هوس کنیم یا نیاز داشته باشیم که عکس خاصی را پیدا بکنیم. گاهی کار خیلی دشوار می‌شود.

اما اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که کار سر و سامان دادن عکس‌های دیجیتال را ساده‌تر می‌کنند. یکی از اپلیکیشن‌های خوب، Slidebox است که هم نسخه اندروید و هم نسخه iOS دارد.

یکی از ویژگی‌ها ساده اما کاربردی این عکس، این است که شما حین مرور عکس‌ها می‌توانید با یک سوایپ ساده، عکس را حذف کنید، این طوری در زمان کوتاه می‌توانید حجم زیادی از عکس‌های به دردنخور را حذف کنید.

حالا چرا این مهم است؟!

چون مثلا در iOS شما موقع مرور تک تک عکس‌ها برای حذف کردنشان مجبورید که روی آیکون سطل زباله در یک گوشه تپ کنید و گزینه تایید حذف را بزنید و این مراحل فرایند حذف حجم عکس‌ها را دشوار می‌کنند.

البته می‌شود عکس‌ها را گروهی حذف کرد، اما مشکل این است که برای حذف عکس‌های درهم، مجبوریم یکی یکی آنها را در نمای بزرگ ببینیم و بعد تصمیم بگیریم که عکس را نگه داریم یا پاک کنیم.

ویژگی خوب دیگر Slidebox این است که باز به سادگی با یک تپ ساده می‌توانید عکس‌ها را وارد آلبوم‌های مورد نظر کنید. باز در iOS مقداری پروسه کار وقت‌گیرتر از این فرایند ساده است.

ویژگی سوم خوب Slidebox این است که شما می‌توانید عکس‌های مشابه را خیلی دقیق با هم مقایسه کنید و بعد تصمیم بگیرید که بهترین عکس که ارزش نگه داشتن را دارد کدام است و بقیه را حذف کنید.

دانلود اپلیکیشن Slidebox برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Slidebox برای iOS

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.